Відомі замовники вбивства полковника СБУ

П'ятниця, 10 серпня 2001, 11:12
Начальник УСБУ в Одеській області Сергій Макаренко заявив, що слідству вже відомі замовники вбивства полковника Служби безпеки України Євгена Задорожного.

За словами правоохоронців, злочин було добре сплановано і виконано на високому професійному рівні, що дає можливість говорити про вбивство на замовлення.

Основною версією вбивства називають професійну діяльність Задорожного. Він очолював в управлінні СБУ відділ "Д", в компетенцію якого входять питання контррозвідувальної роботи в органах виконавчої влади, боротьба з організованою злочинністю та корупцією.

Інформацію про те, що одеські правоохоронці вже затримали особу, яка "обгрунтовано підозрюється" в убивстві полковника, в прес-службі СБУ кореспондентам "Німецької хвилі" не підтвердили.

Розкрити цю кримінальну справу, знайти замовників та виконавців, покарати всіх причетних до цього злочину - це справа честі усіх правоохоронних органів, заявив Олександр Макаренко. Адже, на його думку, вбито не просто полковника служби безпеки, кинуто виклик усім офіцерам спецслужб.

Полковник СБУ Задорожний був застрелений з автомата біля свого дому в дачній зоні Одеси.

За матеріалами "Німецької хвилі"

Читайте також:

Вбивство працівника СБУ - помста за втечу?

В Одесі вбитий полковник СБУpowered by lun.ua