На Всесвітній форум українців не потрапить третина бажаючих взяти участь

Середа, 15 серпня 2001, 18:00
Близько 5,3 тисяч заявок на участь в роботі III Всесвітнього форуму українців, який пройде у Києві 18-20 серпня, надійшло до Української всесвітньої координаційної ради. З них на 1,7 тисячі заявок доведеться відповісти негативно, оскільки форум буде проходити в Національному палаці "Україна", який розрахований тільки на 3,6 тисячі місць, повідомив голова ради Михайло Горинь. "Можливо, доведеться дозволити стояти в залі, тоді ми зможемо забезпечити присутність на форумі ще близько 200 осіб", - сказав також він.

У той же час гуманітарний віце-прем'єр Володимир Семиноженко заявив, що Україна готова до проведення форуму "як в організаційному плані, так і в плані доброзичливого, гостинного настрою".

Він зазначив, що форум покликаний продемонструвати "новий рівень" побудови контактів між Україною і її діаспорою, а також дати світу більше інформації про Україну, організувати спілкування представників діаспори з представниками українських регіонів.

Семиноженко підкреслив, що форум не є політичним заходом, незважаючи на те, що з державного бюджету було виділено близько 1,7 млн. гривень на його організацію.

Усього, як очікується, в роботі III Всесвітнього форуму українців візьмуть участь 600 делегатів (300 з України і 300 - з 42 країн світу), а також 2,5 тисячі гостей.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua