СБУ ПЕРЕДАЛА ГЕНПРОКУРАТУРІ СПРАВУ УЧАСНИКІВ ПОДІЙ 9 БЕРЕЗНЯ

Четвер, 16 серпня 2001, 12:49
Слідче управління Служби безпеки України направило до Генеральної прокуратури країни кримінальну справу активних учасників масового безладдя 9 березня у Києві, повідомляють в прес-центрі СБУ.

Після затвердження Генпрокуратурою обвинувального висновку, кримінальна справа буде направлена для розгляду до суду.

Як повідомлялося раніше, 9 березня поточного року у Києві сталися зіткнення між представниками антипрезидентських сил і правоохоронними органами. СБУ порушила кримінальну справу щодо організаторів і активних учасників безладдя і арештувала ряд членів УНА-УНСО. Серед тих, що перебувають у слідчому ізоляторі СБУ, зокрема, – керівник УНА-УНСО, Андрій Шкіль.

Зі слів прес-секретаря глави СБУ Марини Остапенко, в цей час з цих 19 осіб 3 відпущені під підписку про невиїзд, 16, в тому числі Шкіль, – знаходяться під вартою в СІЗО СБУ і будуть утримуватися там до суду.

Слідче управління Служби безпеки України завершило досудове слідство за обвинуваченням 19-ти членів УНА-УНСО в здійсненні злочину, передбаченого ч.2 ст.71 Кримінального кодексу України – організація і активна участь в масовому безладді, яке призвело до важких наслідків. Суд може засудити їх на строк від 10 до 15 років позбавлення свободи за нині діючим Кримінальним кодексом. Новий Кодекс набирає чинності з 1 вересня.

У цій справі СБУ зібрало 76 томів матеріалу кримінальної справи і понад 30 відеоплівок, де зафіксовані події 9 березня. Всього СБУ передала до Генпрокуратури 80 томів матеріалів, включаючи, зокрема, скарги адвокатів, апеляції, повідомила прес-секретар.

Інтерфакс-Україна


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...