Незалежність України у Києві обговорять Путін з Квасьневським

Четвер, 16 серпня 2001, 19:08
Під час візиту до України на святкування 10-річчя незалежності російський президент скористається випадком і, окрім Кучми, проведе переговори з президентом Польщі Олександром Квасьневським.

Про це повідомив журналістам в четвер посол Росії в Україні Віктор Чорномирдін по завершенню радіомосту "Київ-Москва", присвяченого 10-й річниці незалежності України.

На зустрічі Кучми і Путіна також будуть обговорюватися питання газових боргів. І, на думку Черномирдіна, до кінця серпня прем'єри двох держав вживуть всіх заходів, щоб "закрити питання" про урегулювання заборгованості України.

Чорномирдін дав зрозуміти, що "дуже" хотів би, щоб був знятий цей "дамоклів меч" у двосторонніх стосунках, додавши, що ці проблеми неприємні як Росії, так і Україні.

На питання про те, чи визнає російська сторона корпоративну суть української заборгованості за газ, Чорномирдін сказав так: "Нам-то що погоджуватися, Росії треба, щоб ця проблема була знята. Борги або треба платити, або треба ухвалювати якісь рішення щодо них. Корпоративні чи не корпоративні вони, це особливого значення для нас не має".

Він додав, що для України це також абсолютно не є принциповим питанням.

Інтерфакс-Україна


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування