Омельченко - про амбіції "Єдності"

Середа, 12 вересня 2001, 16:08
Партія "Єдність" братиме участь у виборах всіх рівнів - від місцевих рад, до парламенту, заявляє її лідер, Київський міський голова Олександр Омельченко.

"Єдність" і її прихильники "формуватимуть свою власну політичну силу із своєю політичною програмою і баченням". Партія збирається "йти на вибори на всій території, у всіх регіонах України, незалежно від сил і впливу інших політичних партій і блоків на території України", говорить Омельченко.

Він підтвердив, що політвиконком партії "Трудова Україна" має намір запросити його "до політичного блоку для подальшої співпраці і підготовки до виборів народних депутатів". "На це має право кожна політична партія в односторонньому порядку", - скромно відмітив лідер "Єдності".

"Але обговорення, і тим більше, підписання якихось політичних угод з жодною політичною партією або блоком не було і найближчим часом не передбачається". Оскільки "говорити предметно" про створення яких-небудь блоків можна буде лише в жовтні-листопаді, коли проходитимуть з'їзди партій.

Попередні заяви політичних сил про блокування він назвав "політичною розминкою", деякі сили мають намір такими заявами "підняти свій імідж", вважає мер Києва.

З його слів, партія "Єдність" має "негаласливий і нединамічний рейтинг" (близький до 0 - УП), однак стаж партії в лютому 2002 досягне 2-х років, сама партія має свої структури і прихильників в регіонах.

З'їзд партії "Єдність" відбудеться 27 жовтня.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua