25.06

Банківський форум

Пентагон спростовує розбіжності в зв'язку з військовою операцією

Четвер, 20 вересня 2001, 18:03
У адміністрації США немає розбіжностей з питання про масштаби майбутньої акції відплати. Про це в четвер в інтерв'ю телекомпанії Ен-Бі-Сі заявив шеф Пентагона Дональд Рамсфелд, спростовуючи повідомлення, що з'явилися на цю тему.

З його слів, "державний департамент, міністерство оборони і президент - всі виконують одну партитуру". Разом з тим Рамсфелд підкреслив, що політику визначає президент, який "любить вислухувати різні думки".

Керівник американського оборонного відомства знову указав, що на Близкьому Сході є ряд держав, які підтримують тероризм. Він підкреслив, що в боротьбі з тероризмом буде задіяно весь спектр можливостей, що є у США – дипломатичних, політичних, економічних, фінансових, правоохоронних і військових.

Рамсфелд зазначив, що тероризм неможливо "викорчувати" за допомогою тільки лише бомбардувальників і крилатих ракет. "Для цього потрібні люди на землі, які будуть надавати інформацію. І вони дають таку інформацію, що дуже допомагає нам", - сказав він.

Газета "Нью-Йорк таймс" виступила в четвер із ствердженням того, що в адміністрації США з'явилися розбіжності в питаннях про те, наскільки масованою має бути американська акція відплати і, зокрема, чи потрібно завдавати удару по Іраку як по країні, що підтримує тероризм.

РІА "Новости"

Читайте також:

* ВЖЕ ВІДОМО, ЩО АМЕРИКАНЦІ БОМБИТИМУТЬ В АФГАНІСТАНІ
* Пакистанська преса публікує розцінки за вбивство американців
* Інтернет був помічником терористів
* До Пакистану перебралося понад 50 тисяч афганських біженців
* Список загиблих у США
* Усама бен Ладен згоден стати перед судом
* ТАЛІБИ ЗАКЛИКАЮТЬ БЕН ЛАДЕНА ДОБРОВІЛЬНО ПОКИНУТИ АФГАНІСТАН
* У американців два плани військової операції: блискавичний і дипломатичний
* США планують 10-річну війну з тероризмом

Події в США за 18-19 вересня

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування