"Репортери без кордонів" закликають Європу направити експертів в комісію зі справи Гонгадзе

П'ятниця, 28 вересня 2001, 13:27
Міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" закликає держави, що входять у Раду Європи, надати своїх фахівців для проведення повторного розслідування справи Георгія Гонгадзе.

Напередодні ПАРЄ проголосувала за рекомендації, згідно з якими, зокрема, Україні пропонується провести нове розслідування справи Гонгадзе і створити з цією метою незалежну комісію, в яку мають увійти іноземні фахівці. "Репортери без кордонів" нагадують, що спільно з матір'ю журналіста Лесею Гонгадзе і його дружиною Мирославою вже тривалий час домагаються створення такої комісії.

У рекомендаціях, прийнятих ПАРЄ в четвер за підсумками розгляду "українського питання", Асамблея закликає українські органи влади почати, "у разі необхідності", нове розслідування зникнення і смерті журналіста Георгія Гонгадзе.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

ПАРЄ закликає справу Гонгадзе зробити міжнародною
Європа продовжує тиснути на Кучму через вбивство Гонгадзе. Україні, яку почали було виключати з Ради Європи, тепер офіційно запропоновано створити незалежну комісію з розслідування вбивства Георгія.powered by lun.ua