СИБІРСЬКА ВИРАЗКА ВИЯВЛЕНА В АВСТРІЇ, ТРЕТІЙ КРАЇНІ ПІСЛЯ США І ІТАЛІЇ

Субота, 13 жовтня 2001, 19:18
Міністерство охорони здоров'я Австрії повідомило, що в німецькому місті Майнц у суботу була піднята тривога через загрозу зараження "сибірською виразкою" відразу чотирьох співробітників газети "Майнцер Райн-цайтунг".

За словами представника міністерства, в приміщенні газети, яка виходить в столиці німецької землі Рейнланд-Пфальц - Майнці, був знайдений підозрілий лист без зворотньої адреси зі слідами невизначеного порошку білого кольору.

Співробітника, що відкрив листа без зворотньої адреси, якого привезла до редакції молода людина на велосипеді, і ще трьох редакторів, що брали лист в руки, терміново госпіталізували, оскільки не виключена можливість вмісту в цьому порошку інфекції антракс, що викликає "сибірську виразку".

Всю прилеглу до редакції "Майнцер Райн-цайтунг" територію в Майнці, як стверджується, оточила поліція. Туди ж прибули карети "швидкої допомоги", пожежні команди і посилені поліцейські патрулі.

В той же час поліція Майнца відмовилася надати яку-небудь інформацію відносно стверджень австрійського міністерства, хоч і не спростувала їх.

Таким чином Німеччина - вже третя після США і Італії країна, де з'явилася підозра на "сибірську виразку", що зв'язують із загрозою застосування міжнародними терористами бактеріологічної зброї.

РИА "Новости"

* В Європі проходять численні антивоєнні протести
* Таліби знову відмовилися видати бен Ладена
* У Генуї госпіталізовано п'ятьох чоловік з підозрою на сибірську виразку
* У США - четвертий випадок захворювання на сибірську виразку. Країна в паніці
* Американці, які живуть в хмарочосах, скуповують парашути
* У суботу вночі по Афганістану знову завдано ракетно-бомбового удару
* Буш закликав дітей здати по $1, а Джуліані відмовився від грошей саудівського принца
* 500 мирних афганців загинули внаслідок бомбардування
* За американського солдата бен Ладен обіцяє $50 тисяч, за форму солдата $3 тисячі, за гвинтівку - $1,5
* Всі події від 11 вересня до сьогоднішнього дняpowered by lun.ua