Футбол. Молодіжна збірна України гратиме в Києві, а не у Львові

Вівторок, 16 жовтня 2001, 16:51
Винесене рішення, що матч плей-офф до молодіжного чемпіонату Європи Україна-Швейцарія буде зіграний не у Львові як планувалося, а в Києві.

За словами Григорія Суркіса, перенос зустрічі викликаний відсутністю в газоні львівського стадіону "Україна" системи електропідігріву і проханням Валерія Лобановского про спільне проведення на початку листопада збору національної і молодіжної збірних країни.

Отже, в Києві 11 листопада, на наступний день після матчу плей-офф Україна – Німеччина на газон одного з стадіонів Києва, більш всього, що "Динамо" вийдуть молодіжні збірні України та Швейцарії.

В той же час відзначимо, що на прес-конференції, яка відбулася після закінчення групового турніру до ЧЄ-2002 року, Григорій Суркіс повідомив, що на 99%, "молодіжка" гратиме у Львові, як бачимо, один процент також має доволі суттєвий вплив на остаточне рішення.

Попри все, як компенсацію, Львову обіцяно проведення одного з відбірних матчів до чемпіонату Європи-2004, а це моживо, як мінімум, через рік.powered by lun.ua