Американці звертаються до талібів із закликами здатися

Четвер, 18 жовтня 2001, 14:55
Пентагон веде активну пропаганду в Афганістані, яка направлена на придушення військового духу талібів. У звертанні до талібів йдеться про те, що вони всі вже приречені, і що єдиний вихід - здатися. З повідомлення також слідує те, що незабаром в Афганістані будуть висаджені загони піхотинців військових сил США, повідомляє СNN.

Згідно з повідомленням на сайті Пентагону, такі радіопропаганди були початі минулого уік-енду, і ведуться з "літаючих радіостанцій", якими оснащені літаки EC-130, більше відомі як "Соло Бойовика".

Ось повний текст закликів:

"Увага, таліби! Ви приречені. Ви розумієте це? У той момент, коли терористи захопили літаки, ви самі засудили себе до смерті. Війська США повинні встановити правосуддя в ім'я загиблих. Добре навчені солдати будуть на вашій землі, для того щоб знищити раз і назавжди Усаму бен Ладена і його оточення, а також рух "Талібан", який підтримує дії бен Ладена.

Наші сили добре озброєні останніми розробками військової техніки. Ви ж маєте застарілу і неефективну зброю. Наші вертольоти обрушать на вас вогневий дощ, на ваші табори, а ви їх навіть не помітите на своїх радарах. Наші бомби настільки точні, що вони можуть влетіти прямо у ваші вікна. Наші піхотинці навчені для війни на будь-якій місцевості. Солдати США стріляють дуже влучно і оснащені останньою вогнепальною зброєю", - говориться в звертаннях американців до талібів.

У вас тільки один вибір... Здайтеся зараз і ми дамо вам другий шанс. Ми дамо вам жити. Якщо ви здастеся, ніхто вас не чіпатиме.

Коли Ви вирішитеся здатися, підійдіть до військових США з піднятими руками. Зброю повісьте за спину, дулом вниз, вийміть магазин і розрядіть всі патрони. Виконання цих умов - ваш єдиний шанс, щоб вижити".

Читайте також:
* Духовний лідер Талібів втратив свій вплив
* США і Великобританія по-різному бачать тактику війни в Афганістані
* Поліція обшукала будинок голови палати представників Конгресу США
* "Люди ще втомляться від війни з тероризмом" – Буш*
* США ЗБИРАЮТЬСЯ БОМБИТИ СОМАЛІ, А ТАКОЖ АЛЖИР І ЙЕМЕН
* В офісі губернатора штату Джорджа Патакі виявлені спори сибірської виразки
* Таліби передали США нову пропозицію про видачу Усами Бен Ладена
* Перевірки на сибирку провели ще 7 країн світу. У США хворіють 42 людини
* У зв'язку із захворюванням 20-х співробітників на сибірську виразку, сенат США оголосив тижневу перерву
* Всі події від 11 вересня до сьогоднішнього дняpowered by lun.ua