26 жовтня СПУ вирішуватиме передвиборчу стратегію

П'ятниця, 19 жовтня 2001, 15:55
26 жовтня на черговому ІХ з'їзді Соціалістичної партії України обговорюватимуться питання виборчої платформи Соцпартії на парламентських виборах та питання співпраці на виборах з іншими партіями і громадськими організаціями.

З'їзд СПУ має ухвалити рішення щодо того, чи йтиме партія в блоці, а також хто може виступити її партнером.

Перший секретар політради СПУ Йосип Вінський повідомив, що на з'їзді планується ухвалити два документи: Основні засади зовнішньої і внутрішньої політики України та короткий виклад виборчої платформи.

Перший документ, в якому окреслено бачення Соцпартією стратегії розвитку держави, після схвалення з'їздом буде офіційно внесено на розгляд Верховної Ради України.

У другому окреслено 7 ключових проблем, вирішення яких гарантує виборцям СПУ. За словами Вінського, всі ці проблеми соціально-економічного характеру: шляхи подолання безробіття та забезпечення громадян робочими місцями; зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги; соціальна підтримка молоді; повернення громадянам втрачених заощаджень, підтримка сільського господарства тощо.

У з'їзді візьмуть участь 434 делегати з усіх областей України, які обрані на обласних партійних конференціях, а також народні депутати України, представники політичних партій, дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, повідомляє прес-служба СПУ.

У зв'язку з численними відмовами надати для проведення з'їзду Соцпартії України приміщення в центральних районах Києва, де, як правило, проходять подібні зібрання політичних партій, з'їзд СПУ відбудеться у приміщенні Будинку культури залізничників (вул. Бориспільська, 11).powered by lun.ua