Тепер зрозуміло, чим займатимуться Безсмертний та Литвин у Ющенка

Субота, 20 жовтня 2001, 16:27
Постпреду президента України у Верховній Раді Роману Безсмертному в блоці "Наша Україна" доручено "найскладніше питання - питання політичної консолідації", заявив в інтерв'ю УНІАН лідер блоку Віктор Ющенко.

Політична консолідація - це те, "з чого взагалі починається виборча кампанія".

Для країни, в якій "політичний ринок сформований з 119 політичних партій, які до цього розробляли себе виключно автономно, тема політичної консолідації є темою не одного року", переконує Ющенко. Але без рішення цієї теми "ми не можемо, звичайно, говорити про успішність парламентських виборів і окремі політичні проекти".

Питання організаційної перебудови блоку або програми "також непросте, але пов'язане більше з проблемою організаційною і інституційною, і відрізняється від тієї проблеми, рішення якої забезпечуватиме Роман Безсмертний", говорить екс-прем'єр.

Ющенко також спростував інформацію деяких ЗМІ про те, що главі адміністрації президента України Володимиру Литвину запропоновано місце в "Нашій Україні". Таке питання навіть не розглядалося, каже він.

Разом з тим Віктор Ющенко зазначив, що "цінує цю людину, оскільки у житті української політики це фігура значуща, і, безумовно, можна говорити про це в визначенному знаменнику".

Читай також

Порошенко – голова передвиборного штабу Ющенка

Чому КУН випав з "блоку Ющенка"?

Безробітний Ющенко не соромиться контактів з Кучмоюpowered by lun.ua