"Наша Україна" поповнилася ще однією партією

Субота, 20 жовтня 2001, 16:36
В суботу блок "Наша Україна" поповнився ще однією партією - "Вперед, Україно!". Заява про вступ партії "Вперед, Україно!" до блоку Віктора Ющенка було ухвалено на з'їзді партії.

Лідер партії "Вперед, Україно!" Віктор Мусіяка заявляє, що його партія оголосила про свій намір брати участь у парламентських виборах 2002 року, але тільки в блоці Ющенка, повідомляє УНІАН.

"Позитивні зрушення, які відбулися в період прем'єрства Віктора Ющенка, подарували українському народу довгоочікувану надію на краще майбутнє і поставили під сумнів обіцянки тіньових ділків", говориться у заяві партії. У зв'язку з цим лідер "Вперед, Україно!" Віктор Мусияка зазначив, що "ніхто і ніщо не зможе знищити цю українську надію".

"Вперед, Україно!" заявляє про готовність об'єднатися з іншими політичними партіями "у відстоюванні прав громадян України" в рамках блоку "Наша Україна".

За станом на суботу до блоку "Наша Україна" заявили про намір вступити партії ПРП, обидва Рухи, КУН, Християнський народний Союз, Селянська демократична партія України, Ліберальна партія і Республіканська Християнська партія.

Читайте також

Чому КУН випав з "блоку Ющенка"?

Список "Нашої України" сформують або за підсумками виборів-1998, або за наявністю фракцій і партійної мережі

"Наша Україна" Ющенка поповнилася прокучмівською Республіканською християнською партієюpowered by lun.ua