Про замах Бродського попередило СБУ. Тепер на прохання слідства він не може розказувати подробиці

Понеділок, 22 жовтня 2001, 13:21
В понеділок прес-служба партії "Яблуко" повідомила про скасування "на прохання слідства" прес-конференції на тему "Інформація щодо підготовки замаху на Михайла Бродського. Реальна загроза чи залякування. Можливі джерела небезпеки".

Партія також повідомляє, що, "згідно з вимогами ст. 381 та 387 Кримінального кодексу України "Яблуко" не може розголошувати відомості про заходи безпеки щодо особи, взятої під захист, та дані досудового слідства і дізнання".

У п'ятницю один з лідерів партії "Яблуко" Михайло Бродський був взятий під охорону співробітниками управління СБУ "Альфа". Зроблено це в зв'язку з тим, що в четвер Служба безпеки України отримала оперативну інформацію про підготовку замаху на його життя. Про наявність такої інформації 18 жовтня 2001 року лідера фракції"Яблуко" попередив один з керівників Служби безпеки України. Він подзвонив йому близько 9-30 ранку. Про те, що трапилося, Михайло Бродський негайно доповів керівництву парламенту.

"Яблучники", за заявою прес-служби партії, пов'язують потенційну загрозу з "викриттями Михайлом Бродським незаконної діяльності голови Сумської облдержадміністрації Володимира Щербаня і його підлеглих".

Читайте також:

Соціалісти услід за "Яблуком" звинувачують Щербаня у політичних розправахpowered by lun.ua