ПСПУ збирається створити передвиборний блок

Понеділок, 22 жовтня 2001, 17:28
Прогресивна соціалістична партія України готова об'єднатися у передвиборний блок з партіями, які розділяють виборчу програму ПСПУ. Таке рішення схвалив в суботу пленум Центрального комітету ПСПУ.

Один з лідерів ПСПУ Володимир Марченко повідомив, що пленум доручив голові партії Наталії Вітренко провести відповідні переговори.

Марченко також повідомив, що ПСПУ збирається звернутися до президента Кучми з проханням не підписувати нову редакцію закону про вибори народних депутатів. Партія не згодна, зокрема, з введенням грошової застави замість збору підписів в підтримку партійних списків, що, за його словами, перетворює виборчу кампанію у "вибори тільки для спроможних людей".

На парламентських виборах 1998 року ПСПУ самостійно подолала 4%-ний виборчий бар'єр, увійшовши до числа восьми партій і блоків, які за підсумками виборів могли сформувати свої фракції.

Пізніше в ході парламентських ротацій фракцію ПСПУ було розпущено, оскільки її кількісний склад не задовольняв вимог регламенту, тобто кількість її членів стала меншою за 14.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua