У США антибіотики від сибірської виразки приймають 2 тисячі чоловік

Вівторок, 23 жовтня 2001, 17:10
Всі поштові служби в американському окрузі Колумбія повинні приймати антибіотики в зв'язку із загрозою зараження сибірською виразкою. Про це, як повідомляє CNN, заявив директор Департаменту здоров'я в Вашингтоні Іван Волкс.

Це рішення було прийняте у зв'язку з інформацією, що з'явилася напередодні про те, що смерть двох поштових службовців у Вашингтоні стала результатом сибірської виразки. "Ми не хочемо допустити помилки, існує велика імовірність, що причиною смерті двох співробітників поштової служби була сибірська виразка", - заявив сенатор Том Дешл.

Двоє співробітників поштової служби, що померли, працювали у відділенні Брентвуд, розташованому поблизу Білого дому і обробляли відправлення, які були адресовані 230 урядовим установам на території столичного округу Колумбія. Ще у двох працівників цього сортувального пункту сибірська виразка в її найбільш важкій легеневій формі була діагностована у неділю і понеділок.

Службовці Брентвуду кажуть, що влада вчасно не вжила необхідних заходів навіть після того, як підозрілий лист був розкритий у сенаті минулого тижня. "Наші життя не варте ні гроша", - кажуть вони.

На сьогоднішній день антибіотики приймають вже 2200 поштових службовців, співробітників ЗМІ, а також всіх тих, хто знаходився поблизу Брентвуду після того, як перші результати аналізів показали, що у приміщенні є бацили сибірської виразки.

Читайте також:

* "Аль-Каїда" стріляє по американцях з їхньої зброї
* За даними талібів, в результаті останніх авіанальотів США загинули 20 мирних жителів
* Моральний дух талібів підірваний, і вони силою змушують мирних жителів братися за зброю
* Британський спецназ воює на боці Північного Альянсу
* Президент Пакистану закликає американців закінчити війну до того, як почнеться рамадан
* Американці помилково розбомбили позиції Північного альянсу
* В Афганістані загинули 25 американців
* США в ході авіанальотів знищили тільки 10% військового потенціалу талібів
* Другий випадок захворювання на сибірську виразку у Вашингтоні
* Пентагон спростовує інформацію про збитий вертоліт і хімічну зброю
* Всі події від 11 вересня до сьогоднішнього дняpowered by lun.ua