"Мілан" грає внічию, Шевченко зазнає травми

Понеділок, 29 жовтня 2001, 09:30
В матчі 8-го туру чемпіонату Італії "Мілан" на рідному "Сан-Сіро" не зміг переграти "Болонью" і зіграв внічию з рахунком 0:0. А на початку другого тайму прикрої травми в одній з атак зазнав форвард збірної України Андрій Шевченко. Вистрибуючи на навіс з лівого флангу, Андрій намагався пробити головою, але захисник гостей влучив головою в ніс українця і розбив його, після чого він вже не вийшов на поле.

Стало відомо, що Шевченка відразу відвезли до лікарні, де йому буде зроблена операція. Будемо сподіватися, що травма незначна і українець відновиться до матчу з німцями. За повідомленням офіційного сайту "Мілану" українець пропустить 8-10 днів.

Взагалі гра була брудною з багатьма порушеннями правил, а під кінець гри через травму залишив поле і капітан "Мілану" Мальдіні. Попри все, "червоно-чорним" не вдалося зломити захист "Болоньї", який в цьому сезоні вважається найкращим. Та й, чесно кажучи, моментів для цього у футболістів "Мілану" було замало. А ось гості в першому таймі втратили декілька нагод для того, щоб повести в рахунку.

"Кьєво" - "Торіно" - 3:0
Голи: Марадзіна 31, Манфредіні 50, Еріберто 81

"Брешіа" - "Венеція" - 3:2
Голи: Баджо 50 - з пенальті, Магалланес 56,Тоні 64, Тоні 80, Маньєро 86 (3:2)

Голи: Муцці 32 - з пенальті, Аморозо 74, Бароніо 84

Турнірне положення лідерів: Кьєво - 19 очок. 2. Рома - 15. 3. Мілан - 15. 4.Інтер - 15