УБИТИЙ ЧЛЕН ДКЦПФР ОЛЕКСІЙ РОМАШКО

Понеділок, 29 жовтня 2001, 11:58
У Києві вбитий член Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку України (ДКЦПФР) Олексій Ромашко. Він був убитий о 9 ранку у понеділок у під'їзді свого будинку по вул. Артема, 10, коли виходив на роботу. У цей час у ДКЦПФР працює оперативно-слідча група.

Ромашко був одним з шести членів ДКЦПФР і очолював контрольно-ревізійне управління, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно із законом про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні, кандидатури шести членів ДКЦПФР і її голови призначаються президентом і затверджуються Верховною Радою терміном на 7 років. Нинішній склад комісії (крім Миколи Пефтієва, призначеного 13 липня 2000 року) затверджений парламентом 4 грудня 1996 року.

За фактом вбивства Олексія Ромашко прокуратура порушила кримінальну справу по ст. 115 - навмисне вбивство. Про це повідомив старший помічник прокурора Києва Максим Коберник.

Він підтвердив, що 38-річний Ромашко був знайдений мертвим у понеділок о 9 ранку в під'їзді свого будинку. Причиною смерті стали два ножових поранення життєво важливих органів.

Зі слів Максима Коберника, на місце злочини виїхали заступник генерального прокурора України Юрій Гайсинський, заступник прокурора Києва Віктор Шевченко, перший заступник держсекретаря Міністерства внутрішніх справ України Михайло Корнієнко і начальник київської міліції Петро Опанасенко.

"Для розслідування цього злочину створена оперативно-слідча група. Версії вбивства перебувають в стадії розробки, додаткова інформація буде пізніше", - сказав старший помічник столичного прокурора.

У Ромашко залишилися дружина і 16-річна донечка.powered by lun.ua