Кучма наказав силовикам бути відкритими і зайнятися розкруткою власних сайтів

Середа, 31 жовтня 2001, 23:03
Президент Кучма доручив міністерствам і відомствам вжити заходів для найбільш повного висвітлення їх діяльності на сайтах, а також розміщення в Інтернеті об'єктивної і повної інформації, яка цікавить громадськість.

Як повідомив у середу на брифінгу секретар Ради нацбезпеки і оборони України Євген Марчук, доручення стосується насамперед силових відомств, зокрема, МЗС, Генеральної прокуратури, Служби безпеки, прикордонної і митних служб, Державної податкової адміністрації України.

Цим відомствам доручено розміщувати на своїх сайтах не тільки звіти про свою роботу, але і найбільш повну об'єктивну і змістовну інформацію про події "резонансного характеру", підкреслив секретар РНБО.

Як приклад Марчук привів розгляд держбюджету-2002 і смерть охоронця і водія українського спікера Івана Плюща.

Крім того, зі слів секретаря РНБО, до обов'язку цих структур буде введено інтерактивний зв'язок з громадськістю через веб-ресурси. "Тоді буде менше фальсифікацій і маніпулювання інформацією", - підкреслив він.

На засіданні розглядалося також питання "цивілізованих відносин між учасниками мас-медійного процесу" і створення представництв українських засобів масової інформації за кордоном, зокрема, створення державного бюро інформації для повного висвітлення діяльності органів влади і формування позитивного іміджу країни, повідомив Марчук.

Він також повідомив, що в ході розгляду на засіданні фінансування державної програми інформатизації встановлені "серйозні перекоси" в цьому питанні. Зокрема, з 136 млн. грн., виділених на фінансування держпрограми, безпосередньо на ці цілі пішло тільки 8 млн. грн.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua