Футбол. Андрій Шевченко: "Мої мрії про "Золотий м'яч" пішли у забуття..."

Субота, 24 листопада 2001, 18:12
Італійський "Мілан" переживає зараз не найкращі часи - команда посідає шосте місце в чемпіонаті Італії, немало забиває, але й немало пропускає. Але у четвер "Мілан" у рамках Кубку УЄФА переграв лісабонський "Спортінг".

У "Спортінга" Мілан" виграв 2:0, і один з голів забив Андрій Шевченко, які після матчу дав велике інтерв'ю.

Андрій зазначив, що "Мілан", нарешті, став командою: "Ми відчули себе командою, а не групою розрізнених особистостей. Я дуже задоволений тим, що забив. Мені було важливо перед своїми вболівальниками продемонструвати, що я той же самий Шевченко, якого вони бачили у минулому сезоні", повідомляє Sport.rbc.ru.

Про проблеми з Руй Коштою Андрій висловив свою думку: "Він прекрасний гравець, і він повинен грати активніше. У матчі проти "Спортінга" він виглядав набагато кращим, ніж в попередній грі. Всі розуміють, наскільки він важливий для клубу, так що треба допомогти йому подолати складний період. Декілька днів тому я розмовляв з ним і спробував надихнути його. Упевнений, що скоро все налагодиться".

А ось новий тренер "Мілану" Карло Анчелотті, який отримав посаду після відставки Фатіха Теріма, нагадує Андрієві Лобановського: "Анчелотті старається надихнути команду. Звичайно, ми вже багато що втратили, але і придбали також. Його методи тренування нагадують мені методи Валерія Лобановського. Наша команда стала набагато більш організованішою".

Про майбутні переходи Андрій відзначив, що "мені лестять чутки про те, що "Реал" хоче бачити мене в своєму складі". Але зазначив, що грає за "Мілан" і "цілі цієї команди співпадають з моїми. Тут я зможу задовольнити свої амбіції і виграти безліч турнірів".

Не дивлячись на всілякі чутки про особисте життя Андрія, він зазначає, що одружуватися поки не збирається. "Я поки молодий, а одруження може зашкодити моїй роботі. Про одруження можна буде подумати через декілька років".

І з смутком Андрій зазначив, що про "Золотий м'яч" вже не мріє: "Я думав про те, що можу отримати цю нагороду, але мої мрії пішли у забуття разом з надіями зіграти на чемпіонаті світу. Думаю, "Золотий м'яч" заслужив Рауль, який вже 5-6 років грає на найвищому рівні".powered by lun.ua