Відповідальними за "Рік України в Росії" Путін призначив Волошина, Чорномирдіна, Алекперова, Дерипаску…

Понеділок, 26 листопада 2001, 12:06
Володимир Путін розпорядився провести в 2002 році Рік України в Росії – "з метою подальшого розвитку російсько-українських відносин і розширення двосторонніх зв'язків в області науки, освіти, культури", повідомляє прес-служба президента Росії.

Для координації діяльності органів влади з проведення Року України президент Путін розпорядився утворити організаційний комітет. Його очолить керівник кремлівської адміністрації Олександр Волошин. До складу оргкомітету увійдуть, зокрема, віце-прем'єр Валентина Матвієнко, глава Міндруку Михайло Лесін, міністр культури Михайло Швидкий, заступники керівника адміністрації президента Сергій Приходько і Владислав Бабаков, надзвичайний і повноважний посол Росії в Україні Віктор Чорномирдін, керівник апарату уряду - міністр РФ Ігор Шувалов, президент ВАТ "Нафтова компанія "ЛУКОЙЛ" Вагіт Алекперов, гендиректор ВАТ "Російський алюміній" Олег Дерипаска, голова Союзу театральних діячів Росії Олександр Калягін і президент Російської академії наук Юрій Осипов.

Згідно з виданим президентом розпорядженням, оргкомітет повинен розробити і подати на затвердження план основних заходів, пов'язаних з підготовкою і проведенням в Росії року України. Крім того, організаційний комітет забезпечить необхідне узгодження цього плану з Україною.

РІА "Новости"powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!