Сергій Ребров забиває за "Тоттенхем"

П'ятниця, 30 листопада 2001, 09:33
Українець Сергій Ребров, якому головний тренер "Тоттенхема" Глен Ходдл все-таки довірив місце в стартовому складі, відзначився забитим м’ячем в матчі Кубка англійської Ліги проти "Фулхема", і допоміг своїй команді вийти до чвертьфіналу цього турніру.

Сергій відкрив рахунок на 15-ій хвилині гри, а переможний гол для "Тоттенхема" забив за 4 хвилини до закінчення гри Саймон Девіс. Тим самим "Шпори" перемогли з рахунком 2:1 і вийшли до наступного раунду Кубка. Після гри Глен Ходдл високо оцінив гру українця, зауваживши, що він завжди вірив в Сергія...

Ребров відіграв вперше за "Тоттенхем" весь матч. В чвертьфіналі "Тоттенхем" гратиме проти "Болтона". Відзначимо, що в 1999 році лондонський клуб, за який нині виступає форвард збірної України, був переможцем Кубку англійської ліги.

Фулхем- Тоттенхем - 1:2
Голи: Ребров 15, Хейлс 45, Девіс 86