Ющенко винайшов нове визначення своїх відносин з Кучмою

П'ятниця, 21 грудня 2001, 15:13
Блок "Наша Україна" "не є провладною структурою, але й не стоїмо в опозиції до президента України Леоніда Кучми", заявив Віктор Ющенко 20 грудня в Луцьку на зустрічі з представниками волинських ЗМІ.

Насамперед він окреслив основні напрямки передвиборчої кампанії. Ющенко констатував, що не є прибічником революцій, а переконаний, що Україні потрібні демократичні перетворення. "Ми не є провладною структурою, але й не стоїмо в опозиції до президента. Будь-яка влада потребує конструктивної позиції. Якщо влада щось неправильно робить, то я, як громадянин, повинен мати свободу слова і право сказати про це".

За словами Ющенка, мета виборчого блоку "Наша Україна" - сформувати сили і програму, яка б могла дати відповідь на те, як нам облаштувати Україну. "Мене не цікавить, ким я був і ким я буду. Мене більше цікавить, якою буде Україна", - підкреслив Ющенко. Метою свого переходу у політику лідер блоку "Наша Україна" назвав побудову демократичної влади в державі шляхом формування демократичної більшості, що забезпечить Україні, перш за все, політичний спокій та політичну гармонію.

"Ми прийняли рішення співпрацювати з будь-якими політичними силами, якщо це піде на користь Україні, а тому проводимо політичні консультації не тільки з партією "Демократичний союз", а й з іншими структурами. Що з цього вийде - покаже час".

Ющенко розповів, що зараз проводяться політичні консультації з найрізноманітнішими політичними силами, які ставлять перед собою мету демократизації української політики. "Хоча, прагнення одне у всіх партій, але різниця в тому, що одні говорять, а інші діють. В стратегії нашого блоку чітко прослідковується одна позиція – як дійти до високого соціального стандарту через економічний розвиток, як знайти економічну модель, що дасть відповідь, чому ми є незаможні, бідні, нерозвинуті", каже він.

У Луцьку Ющенко зустрівся також з колективом Луцького автозаводу і відвідав музей Волинської ікони.

УНІАНpowered by lun.ua