Серед "Жінок за майбутнє" дружини президента не буде

Субота, 29 грудня 2001, 16:28
Почесний президент Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна-дітям", голова Ради опікунів Всеукраїнського доброчинного фонду Надії і Добра, дружина президента України Людмила Кучма категорично заперечила можливість свого входження до складу Всеукраїнського політичного об'єднання "Жінки за майбутнє", очолюваного головою правління Фонду Надії і Добра Валентиною Довженко.

"Я ніколи в житті не була в партії і не займалася партійною роботою, - наголосила дружина президента. - І якщо я досі цього не робила, то зараз тим більше не буду."

З цього приводу Людмила Кучма також зауважила, що для оцінки даної ситуації є доречною приказка "У кожного Абрама - своя програма".

Лідер "Жінок за майбутнє", в свою чергу, також повідомила, що інформація про входження першої леді України до цього об’єднання була лише "уткою" з боку "тих, хто нас не любить".

А зустрічатиме Новий дружина президента рік "як всі". За словами Людмили Кучми, якщо 2001 рік її родина зустрічала на майдані Незалежності в Києві, то цього разу "ми, мабуть, виїдемо з Києва". "Може, в лісі будемо зустрічати", - додала вона.

За інформацією УНІАН, Президент України Леонід КУЧМА має намір провести Новорічну ніч в Івано-Франківській області у резиденції "Гута".

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua