2001 рік став для України роком скандалів

107 переглядів
Субота, 29 грудня 2001, 19:45
Рік, що минає, став для України роком політичних скандалів, заявив сьогодні директор Інституту політики Микола Томенко на прес-конференції "Підсумки 2001 року для світу та України", коментуючи результати проведеного Інститутом експертного опитування.

Томенко повідомив, що, визнавши "історичною подією року" 10-річчя Незалежності України, експерти не менш одностайно визнали "політичною подією року" акцію "Україна без Кучми".

За його словами, хоч політичні баталії і не призвели до жодних вагомих позитивних наслідків, однак вони дали можливість суспільству "визначити абсолютно об'єктивний діагноз політичної ситуації у державі і побачити справжні обличчя влади та опозиції".

Зокрема перебіг політичної кризи, на думку Томенка, ще раз підтвердив, що революція є "нечастим гостем в Україні" і що "здійснити її на замовлення практично неможливо".

Крім цього, сказав він, експерти визнали "міжнародною подією року" скоєння терактів 11 вересня у США, "релігійною подією року" - візит Папи Римського Іоанна Павла ІІ в Україну, назвали "державним діячем року" прем'єр-міністра України Анатолія Кінаха (Томенко пояснив це "достатньо вагомою динамікою зростання довіри населення до діяльності очолюваного Кінахом уряду"), "лідером громадської довіри" - Віктора Ющенка, "виборчим проектом року" - Всеукраїнське політичне об'єднання "Жінки за майбутнє", "журналістом року" - трагічного загиблого керівника телекомпанії "ТОР" Ігоря Александрова.

УНІАН

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua