Вони – "За єдУ". Частина ІІ

54 перегляди
Субота, 12 січня 2002, 23:38
"За єдину Україну" висунула кандидатів не на всіх 225 округах - близько 40 залишилося вільними. Зі слів лідерів блоку, "За єдУ" буде підтримувати потрібних людей і в цих округах - тільки зареєструватися вони повинні будуть вже шляхом самовисування.

Загалом же представництво "харчоблока" на мажоритарній карті України виглядає так:

АР КРИМ (керівник об'єднаного штабу Мазуренко Володимир Іванович – народний депутат України ("Трудова Україна")

Кириченко Віталій, генерал СБУ, позапартійний, округ 1, м.Сімферополь

Іванов Сергій, народний депутат України, "Трудова Україна" (ТУ), округ 3, м.Джанкой

Раханський Анатолій, народний депутат України, ТУ, округ 4, м.Євпаторія

Петроченков Олександр, голова правління ВАТ "Керченський металургійний завад", ПР, округ 5, м.Керч

Горбатов Валерій, голова Ради Міністрів АР Крим, ТУ, округ 6, м. Феодосія

Шепель Володимир, представник СБУ у НЦБ Інтерполу, позапартійний, округ 8, смт.Красногравдійське

Корнійчук Анатолій, постійний представник президента у Криму, Аграрна партія Україна (АПУ), округ 9, м. Красноперекопськ


ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Чорнолуцький Сергій Григорович – заступник голови облорганізації Народно-демократичної партії (НДП)

Домбровський Олександр, директор фірми "Південно-машинобудування" Західний регіон, НДП, округ 11, м.Вінниця

Мельник Микола, директор Козятинського м'ясокомбінату, АПУ, округ 13, м.Калинівка

Шпак Олександр, народний депутат України, ТУ, округ 14, м.Жмеринка

Калетник Григорій, голова облради, НДП, округ 5, м.Іллінці

Кальніченко Ігор, заступник голови ДПА, Партія регіонів (ПР), округ 16, м.Тульчин

Куликов Анатолій, замначальника Київського УВД, генерал, позапартійний, округ 17, смт.Крижопіль


ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Заремба Віталій Миколайович – перший заступник голови облдержадміністрації (АПУ)

Ковальчук Сергій, керівник фірми "Украпетроль", Партія промисловців і підприємців України (ПППУ), округ 19, м.Володимир-Волинський

Заремба Віталій, 1-й заступник голови обладміністрації, голова облорганізації АПУ, АПУ, округ 20, м.Горохів

Мартиненко Микола, народний депутат України, НДП, округ 21, м.Коваль

Свирида Олександр, народний депутат, ТУ, округ 22, м.Луцьк

Єремеєв Ігор, голова виробничо-комерційної фірми "Контініум", АПУ, округ 23, смт. Маневичі


ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Кравченко Петро Сергійович – перший заступник голови облдержадміністрації (НДП)

Клименко Анатолій, заступник голови ОДА, позапартійний, округ 24, м.Дніпропетровськ

Бичков Сергій, заступник голови ОДА, ТУ, округ 25, м.Дніпропетровськ

Пінчук Віктор, народний депутат, ТУ, округ 26, м.Дніпропетровськ

Сергієнко Леонід, генеральний директор "Дніпромайн", ПППУ, округ 27, м.Дніпропетровськ

Карпенко Віктор, генеральний директор "Лоцман", АПУ, округ 29, м.Дніпродзержинськ

Колючий Микола, голова профкому металургійного комбінату, позапартійний, округ 30, м.Дніпродзержинськ

Мовчан Володимир, голова правління центрального ГКЗ "Горний комбінат", НДП, округ 31, м.Кривий Ріг

Гуров Вадим, народний депутат, НДП, округ 32, м.Кривий Ріг

Колеснік Микола, генеральний директор "Севгок", НДП, округ 34, м.Жовті Води

Драчевський Віктор, начальник кримінальної міліції УВС Дніпропетровської області, ТУ, округ 35, м.Нікополь

Деркач Леонід, генерал СБУ, позапартійний, округ 36, м.Павлоград

Трофименко Лариса, народний депутат, АПУ, округ 37, м.Апостолове

Касьяненко Олександр, начальник управління СБУ Дніпропетровської області, ТУ, округ 38, м.Новомосковськ

Шевченко Олександр, заступник голови облдержадміністрації, АПУ, округ 39, смт.Покровське (Васильківське)

Шевелєв Олександр, начальник облуправління водного господарство, АПУ, округ 40, смт. Солоне


ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Ларін Сергій Миколайович – народний депутат України (ПР)

Бахтеєва Тетяна, головний лікар об'єднання, ПР, округ 42, м.Донецьк

Звягільський Юхим, народний депутат, ПР, округ 43, м.Донецьк

Ландик Валентин, генеральний директор концерну "Група Норд", ПР, округ 44, м.Донецьк

Рибак Володимир, народний депутат ПР, округ 45, м.Донецьк

Клюєв Андрій, заступник голови Донецької ОДА, ПР, округ 46, м.Артемівськ

Янковський Микола, народний депутат, ПР, округ 48, м.Горлівка

Байсаров Леонід, голова правління ВАТ "Вугільна компанія шахта Красноармійська західна №1", ПР, округ 49, м.Добропілля

Комар Микола, голова Костянтинівської РДА, ПР, округ 51, м.Костянтинівка

Скударь Георгій, голова правління ВАТ "Машзавод", ПР, округ 52, м.Краматорськ

Хомутинник Віталій, голова ради м.Макіївка, ПР, округ 53, м.Макіївка

Авраменко Володимир, голова ради директорів фірми "Плюс", ПР, округ 54, м.Макіївка

Матвієнков Сергій, народний депутат України, ПР, округ 55, м.Маріуполь

Колоніарі Олександр, заступник директора ВАТ "Азовсталь", ПР, округ 56, м.Маріуполь

Шкіря Ігор, президент ТОВ "Іліташ", ПР, округ 57, м.Селидове

Лєщинський Олександр, народний депутат України, ПР, округ 58, м. Слов'янськ

Турманов Віктор, голова профспілки вугільників, позапартійний, округ 59, м.Сніжне

Зубанов Володимир, голова правління ВАТ "Сілур", НДП, округ 60, м.Харцизськ

Васильєв Геннадій, народний депутат, ТУ, округ 61, м.Мар'їнка

Коновалюк Валерій, народний депутат, ПР, округ 62, м.Волноваха

Слаута Віктор, заступник голови ОДА, АПУ, округ 63, смт.Старобешеве


ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Матюшенко Володимир Іванович – директор ІНТЕІ (ПР)

Ковалко Михайло, народний депутат, НДП, округ 65, м.Бердичів

Загривий Володимир, працівник Міністерства закордонних справ, позапартійний, округ 76, м.Новогорад-Волинський

Лук'яненко Володимир, директор ПП "Світанок", НДП, округ 69, смт. Чуднів


ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Приходько Володимир Опанасович – заступник голови облдержадміністрації (НДП)

Ковач Микола, народний депутат, позапартійний, округ 72, м.Берегове

Клімпуш Орест, посол України в Угорщині, позапартійний, округ 74, м.Хуст

Лінтур Василь заступник голови ОДА, ПППУ, округ 75, м.Рахів

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Петров Борис Федорович – голова правління ВАТ "Укрграфіт" (ПР)

Беліков Сергій, ректор Університету (якого університету, в офіційних документах "ЗаєдУ!" не позначено - УП), НДП, округ 76, м.Запоріжжя

Горлов Геннадій, головний інженер комбінату "Запоріжсталь" ПР, округ 78, м. Запоріжжя

Сухий Ярослав, народний депутат України, ТУ, округ 79, м.Запоріжжя

Бастига Іван, голова правління АТ "ЗАЛК", ПР, округ 80, м.Бердянськ

Бронніков Володимир, президент атомної енергокомпанії, ПР, округ 81, м.Василівка

Мангул Анатолій, народний депутат України, ТУ, округ 82, м.Мелітополь

Буцанов Валерій, заступник голови ОДА, АПУ, округ 83, смт.Михайлівка

Пеклушенко Олександр, голова облспоживспілки, ПР, округ 84, м.Пологи


ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Костюм Богдан Андрійович – перший заступник голови облдержадміністрації (АПУ)

Зварич Ігор, заступник голови ОДА, ПР, округ 86, м.Калуш

Митник Зіновій, голова обласної ради народних депутатів, позапартійний, округ 87, м.Коломия

Клюк Богдан, заступник держсекретаря міністерства палива та енергетики України, ТУ, округ 88, м.Галич


КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Науда Ігор Володимирович – помічник народного депутата України (ПР)

Ткаленко Іван, народний депутат, ПР, округ 91, м.Біла Церква

Бондаренко Григорій, заступник голови ДПА, ПР, округ 92, смт.Володарка

Сівкович Володимир, підприємець, ПР, округ 93, м.Миронівка

Засуха Тетяна, народний депутат України, АПУ, округ 94, м.Обухів

Мельник Петро народний депутат, ректор АДПС, НДП, округ 95, м.Ірпінь

Осика Сергій, радник президента, позапартійний, округ 96, смт.Іванівка

Петренко Микола, президент ВАТ "Топтранс", позапартійний, округ 98, м.Переяслав-Хмельницький


КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Краснощок Інна Петрівна – керівник обласної організації НДП)

Поплавський Михайло, ректор Національного Інституту культури та мистецтв, ТУ, округ 101, смт.Голованівськ

Бойко Віктор, генеральний директор "Агротех", АПУ, округ 102, м.Знам'янка

Єдін Олександр, народний депутат, ТУ, округ 103, м.Олександрія


ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Донь Валентин Михайлович – голова Донбаського УСПП (ПППУ)

Надрага Василь, начальник пенсійного фонду, НДП, округ 104, м.Луганськ

Скітішвілі Енвер, генеральний металург комбінату, ТУ, округ 106, м.Алчевськ

Кириченко Людмила, директор фірми "Берегиня", ТУ, округ 108, м.Красний Луч

Полтавець Віктор, директор "Луганськвугілля", НДП, округ 109, м.Лисичанськ

Будаг'янц Володимир, генеральний директор Лутунського об'єднання по виробництву валів, НДП, округ 110, м.Антрацит

Астров-Шумилов Геннадій, генеральний директор ДКХ, ПППУ, округ 111, м.Слов'янськ

Іоффе Юлій, народний депутат України, ТУ, округ 112, м.Сєвєродонецьк

Гапочка Микола, перший заступник голови Держкомрезерву, АПУ, округ 113, смт.Станічно-Луганське

Фоменко Катерина, голова постійної комісії обларади з питань фінансів та бюджету, АПУ, округ 114, м.Сватове


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ.(керівник об'єднаного штабу Гадзало Ярослав Михайлович - голова Львівської облради (Аграрна партія))

Магльований Анатолій Васильович, проректор з виховної роботи Львівського державного аграрного університету, АПУ, округ 116, м. Львів

Синишин Андрій, голова профкому Львівської залізниці, АПУ, округ 117, м.Львів

Вербицька Тетяна, заступник Львівської філії АБ "Укрінбанк", ПППУ, округ 118, м. Львів

Порайко Микола Васильович, голова правління ВАТ "Богданівське", АПУ, округ 119, м. Львів

Кожан Володимир Дмитрович, директор ТзОВ "Краківський ринок", АПУ, округ 120, м. Буськ

Ткачук Леонід Феофанович, Перший заступник начальника Львівської залізниці, Позапартійний, 121 м. Городок

Чабаненко Олександр Іванович, директор санаторію "Бескід", АПУ, округ 122, м. Дрогобич

Лукашик Степан Іванович, голова райдержадміністрації, АПУ, округ 123, м. Жовква

Хобзей Микола Кузьмович, головний лікар Львівської обласної лікарні, АПУ, округ 124, м. Миколаїв

Наливайко Ярослав Михайлович, гендиректор "Укрзахідвугілля", позапартійний, округ 125, м. Червоноград

Фурдичко Орест Іванович, Народний депутат України, АПУ, округ 126, м. Старий Самбір

Антонов Віталій Борисович, голова правління Газнанафта, АПУ, округ 127, м. Стрий


МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ. (керівник штабу - Ніконенко Геннадій Борисович - заступник голови облдержадміністрації, Партія регіонів)

Риханський Михайло Анатолійович, заступник голови Облдержадміністрації, НДП, округ 128, м. Миколаїв

Кузьмук Олександр Іванович, військовий, позапартійний, округ 129, м. Миколаїв

Карпенко Микола Дмитрович, голова районної держадміністрації, округ 130, м. Миколаїв

Шульга Іван Дмитрович, заступник голови облдержадміністрації, голова обласної організації АПУ, 3 131, м. Баштанка

Акопян Валерій григорович, нардеп, АПУ, округ 132, м. Вознесенськ


ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник штабу - Богоявленський Микола Олегович, заступник голови облдержадміністрації, Партія регіонів)

Козаченко Олексій Олексійович, директор підприємства "Панкомюн", АПУ, округ 134, м. Одеса

Будяк Людмила Йосипівна, директор дитячого лікувального центру, Партія регіонів, округ 135, м. Одеса

Павлюк Микола Пантелійович, начальник Порту, НДП, округ 137, м. Одеса

Шведенко Микола Миколайович, Голова держкомітету рибного господарства України, АПУ, округ 138, м. Білгород-Дністровський

Стребко Станіслав Кирилович, Директор Іллічевського порту, герой України, ПППУ, округ 139, м. Біляївка

Крук Юрій Борисович, нардеп, НДП, округ 140, м. Болград

Кіссе Антон Іванович, Голова Іллічевської РДА, Одеського міськвиконкому, голова Всеукраїнського болгарського товариства, АПУ, округ 141, м. Арциз

Клімов Леонід Михайлович, президент фінансової групи "Примор'є", Партія регіонів, округ 143

Калінчук Василь Антонович, нардеп, голова обласної організації АПУ, округ 144, м. Роздільна


ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу – не затверджений, (ПР)

Скрипніков Микола, ректор медакадемії, АПУ, округ 146, м.Полтава

Шереметьєва Олена, голова райдержадміністрації, АПУ, округ 147, м.Кременчук

Руденко Геннадій, радник президента корпорації "Укргазконтракт", АПУ, округ 149, м.Миргород

Свищева Світлана, заступник голови ОДА, НДП, округ 151, м.Карлівка

Кириченко Микола, народний депутат України, ТУ, округ 152, м.Лохвиця


РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Глущук Василь Михайлович, заступники голови регіональної організації АПУ (АПУ)

Чуприна Олександр, заступник голови облдержадміністрації, АПУ, округ 155, м.Дубни

Шершун Микола, генеральний директор Рівненського державного лісогосподарського об'єднання "Рівнеліс", АПУ, округ 157, м.Сарни


СУМСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Грамотін Володимир Іванович – заступник директора "Сумихімпром" (ПППУ)

Лапін Євген, генеральний директор "Сумихімпром", позапартійний, округ 158, м.Суми

Царенко Олександр, ректор національного аграрного університету голова облорганізації АПУ, АПУ, округ 159, м.Білопілля

Нощенко Микола, віце-президент Всеукраїнського благодійного фонду екології та соціального захисту "Наше майбутнє", ТУ, округ 160, м.Глухів

Рішняк Іван, генеральний директор ДАК "Хліб УКраїни", АПУ, округ 162, м.Ромни

Дашутін Григорій, народний депутат України, ТУ, округ 163, м.Охтирка


ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Денесюк Степан Григорович (ПППУ)

Яремчук Роман, генеральний директор "Ватра", позапартійний, округ 164, м.Тернопіль

Романів Микола, заступник голови НАК "Нафтогаз України", позапартійний, округ 165, м.Кременець

Слободян Станіслав, НАК "Надра", позапартійний, округ 166, м.Бучач

Цимбалюк Михайло, заступник начальника УВС, позапартійний, округ 167, м.Теребовля


ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Кривцов Олександр Станіславович – заступник голови облдержадміністрації(НДП)

Ісаєв Леонід, гендиректор "Метрополітен", Партія регіонів, округ 169, Харків

Косінов Станіслав, старший викладач юридичної академії, НДП, №170, м.Харків

Сидоренко Олександр, начальник управління освіти Харківської РДА, НДП, №171, Харків

Салигін Василь, народний депутат, НДП, №172, Харків

Тимощенков Володимир, директор заводу "Електровантмаш", НДП, №173, Харків

Фельдман Олександр, президент концерну "АВЕК", НДП, №174

Бандурка Олександр, народний депутат, НДП, №175, м.Дергачі

Гавриш Степан, народний депутат, позапартійний, №177, м.Чугуїв

Потапов Василь, заступник голови Харківської ОДА, Партія регіонів, м.Куп'янськ

Діяк Іван, народний депутат, НДП, №180, м.Лозова

Каратуманов Олег, гендиректор підприємства "Регіон" при управлінні справами Президента, АПУ, №182, м.Харків


ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Лазник Петро Іванович, перший заступник начальника управління с-г і продовольства, (АПУ)

Журавко Олексій, президент Асоціації працездатних інвалідів, НДП, округ 183, м.Херсон

Моторний Дмитро, голова ПОК "Зоря", Білозерського району, двічі герой соцпраці, АПУ, округ 184, м. Херсон

Омельчук Валерій, Держфонд будівництва житла для молоді, позапартійний, округ 185, м.Нова Каховка

Баграєв Микола, президент всеукраїнського фестивалю "Таврійські ігри", ТУ, округ 187, м.Каховка


ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Овчарук Анатолій Анисимович – перший заступник голови облдержадміністрації (ПР)

Олуйко Віталій, ректор Хмельницького інституту,НДП, округ 189, м.Волочиськ

Шпак Василь, генеральний директор "Украагролізінг", АПУ, округ 190, м.Деражня

Чікал Адам, народний депутат України, ТУ, округ 191, м.Дунаївці

Овчарук Анатолій, перший заступник голови ОДА, ПР, округ 192, м.Кам'янець-Подільський


ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Терещук Сергій Миколайович, заступник голови облдержадміністрації (АПУ)

Терещук Сергій, заступник голова ОДА, АПУ, округ 195, м.Городище

Душейко Петро, голова Чорнобаївської РДА, АПУ, округ 196, м.Золотоноша

Киричук Тетяна, голова Черкаського обласного комітету УНКМО, НДП, округ 197, м. Сміла

Кузьменко Петро, генеральний директор ПФ "Шанс", НДП, округ 199, м.Умань

Райков Борис, генеральний директор "Азот", позапартійний, округ 200, м. Черкаси


ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Горда Євген Львович, голова обласної організації ПППУ (ПППУ)

Прядко Володимир, ректор Університету, НДП, округ 202, м.Чернівці

Шевчук Микола, перший заступник голова ОДА, АПУ, округ 203, м.Кіцмань

Бауер Михайло, начальник облуправління освіти, ТУ, округ 204, м.Новоселиця

Каденюк Леонід, радник президента України, НДП, округ 205, м.Хотин


ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ (керівник об'єднаного штабу Літвінов Микола Іванович - заступник голови облдержадміністрації (НДП)

Ананко Євген, народний депутат України, ПР, округ 206, м.Чернігів

Устенко Петро, народний депутат України, АПУ, округ 207, м.Чернігів

Плющ Іван, голова ВРУ, НДП, округ 209, м.Ніжин

Шпиг Федір, народний депутат України, ТУ, округ 210, М.Прилуки

Петров Олег, народний депутат України, НДП, округ 211, м.Сосниця


М.КИЇВ (керівник об'єднаного штабу Абаканович Юрій Григорович)

Паламар Іван, голова медичного об'єднання, Партія регіонів, №213

Новік Володимир, начальник управління Київської держадміністрації, №214

Кондратьєв Ярослав, ректор академії МВС, позапартійний, №215

Хмільовський Віктор, завідувач кафедрою Київського гуманітарного університету, НДП, №216

Вакуленко Андрій, директор держпідприємства "Київський завод "Радар", ПППУ, 217

Підмогильний Микола, заступник голови Київської міськадміністрації, НДП, №218

Нагорський Олександр, голова правління кредитної спілки, Партія регіонів, №220

Волков Володимир, гендиректор СП "Хітшильд-Юкрейн", НДП, №223


М.СЕВАСТОПОЛЬ

Вернидубов Іван, голова ДПА міста, Партія регіонів, №224

Заічко Віктор, заступник голови міської держадміністрації, НДП, №225

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua