Це - "Наша Україна"

613 переглядів
Середа, 16 січня 2002, 13:18
Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" на з'їзді в четвер затвердив виборчий список коаліції:


Виборчий список кандидатів у народні депутати України виборчого блоку "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна": блок політичних партій Народний Рух України, Рух (Український Народний Рух), Партія "Реформи і Порядок", Партія Християнсько-народний союз, Партія "Солідарність", Політична партія "Вперед, Україно!", Республіканська Християнська партія, Молодіжна партія України, Конгрес Українських Націоналістів, Ліберальна партія України

1. Ющенко Віктор Андрійович; 1954; позапартійний; Директор, Українсько-російський інститут менеджменту та бізнесу ім. Б.Єльцина МАУП

2. Стоян Олександр Миколайович; 1943; позапартійний; Народний депутат України, член Комітету з питань соціальної політики та праці, Верховна Рада України

3. Удовенко Геннадій Йосипович; 1931; Член Народного Руху України; Народний депутат України, Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Верховна Рада України

4. Костенко Юрій Іванович; 1951; Член Руху (Українського Народного Руху); Народний депутат України, Заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна Рада України

5. Пинзеник Віктор Михайлович; 1954; Член Партії "Реформи і порядок"; Народний депутат України, член Комітет з питань фінансів і банківської діяльності, Верховна Рада України

6. Григорович Лілія Степанівна; 1957; Член Народного Руху України; Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, Верховна Рада України

7. Слободян Олександр В’ячеславович; 1956; Член Руху (Українського Народного Руху); Народний депутат України, член Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій, Верховна Рада України

8. Заєць Іван Олександрович; 1952; Член Руху (Українського Народного Руху); Перший заступник Голови Руху, Рух (Український Народний Рух)

9. Тарасюк Борис Іванович; 1949; Член Партії "Реформи і порядок"; Директор, Інститут соціальних наук та міжнародних відносин Міжрегіональної академії управління персоналом

10. Жулинський Микола Григорович; 1940; Член Ліберальної партії України; Директор, Інститут літератури ім. Тараса Шевченка НАН України

11. Стецько Ярослава Йосипівна; 1920; Член Конгресу Українських Націоналістів; Народний депутат України, Член Комітету у закордонних справах, Верховна Рада України

12. Танюк Леонід (Лесь) Степанович; 1938; Член Народного Руху України; Народний депутат України, Голова Комітету з питань культури і духовності, Верховна Рада України

13. Безсмертний Роман Петрович; 1965; Позапартійний; Народний депутат України, Член Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Верховна Рада України

14. Плютинський Володимир Антонович; 1927; Член Партії "Солідарність"; Народний депутат України, Член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, Верховна Рада України

15. Коваль В'ячеслав Станіславович; 1945; Член Народного Руху України; Керівник Апарату, Апарат Верховної Ради України

16. Соболєв Сергій Владиславович; 1961; Член Партії "Реформи і порядок"; Керівник групи експертів, ТОВ "Середньоєвропейська агенція"

17. Кармазін Юрій Анатолійович; 1957; Позапартійний; Народний депутат України, Голова Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, Верховна Рада України

18. Сандлер Дмитро Михайлович; 1961 Позапартійний; Голова ревізійної комісії, ТОВ "Європродімпекс"

19. Ключковський Юрій Богданович; 1949; Член Народного Руху України; Народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Верховна Рада України

20. Кириленко В’ячеслав Анатолійович; 1968; Член Руху (Українського Народного Руху); Народний депутат України, секретар Комітету з питань соціальної політики та праці, Верховна Рада України

21. Макеєнко Володимир Володимирович; 1965; Член Партії "Солідарність"; Народний депутат України, член Комітету з питань бюджету, Верховна Рада України

22. Мусіяка Віктор Лаврентійович; 1946; Член Політичної партії "Вперед, Україно!"; Завідувач кафедри, Національний університет "Києво-Могилянська Академія"

23. Ярославський Олексій Владиленович; 1965; Позапартійний; Заступник Генерального директора, ТОВ НВФ "Техпроект"

24. Капустін Віктор Володимирович; 1958; Позапартійний4 Приватний підприємець

25. Галієв Ернест Едуардович; 1972; Позапартійний; Віце-президент, АКІБ "Укрсіббанк"

26. Єхануров Юрій Іванович; 1948; Позапартійний; Уповноважений Президента України з питань адміністративної реформи, Адміністрація Президента України

27. Філенко Володимир Пилипович; 1955; Член Партії "Реформи і порядок"; Народний депутат України, член Комітету з питань правової політики, Верховна Рада України

28. Джемілєв Мустафа; 1943; Позапартійний; Народний депутат України, член Комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, Верховна Рада України

29. Рибачук Олег Борисович; 1958; Позапартійний; Віце-президент, Чорноморський банк торгівлі та розвитку

30. Червоненко Євген Альфредович; 1959; Позапартійний; Почесний Президент, консультант; Концерн "Орлан"

31. Драч Іван Федорович; 1936; Член Руху (Український Народний Рух); Голова, Державний комітет інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України

32. Стретович Володимир Миколайович; 1958; Член Партії Християнсько-народний союз; Професор, Київський національний університет культури і мистецтв

33. Жванія Давид Важаєвич; 1967; Позапартійний; Президент, ЗАТ "Бринкфорд"

34. Зімін Олег Петрович; 1964; Позапартійний; Заступник Генерального директора, ЗАТ "Укрпромінвест"

35. Чорноволенко Олександр Віленович; 1955; Член Народного Руху України; Народний депутат України, член Комітету з питань бюджету, Верховна Рада України

36. Довгий Тарас Олексійович; 1967; Позапартійний; Генеральний директор, ЗАТ "Завод радіоапаратури"

37. Загрева Борис Юхимович; 1963; Позапартійний; Голова представництва в м. Луцьку, ВАТ "Державний експортно-імпортний банк України"

38. Ігнатенко Павло Миколайович; 1973; Позапартійний; Керуючий проектами, ЗАТ "Альфа-Банк"

39. Шандра Володимир Миколайович; 1963; Позапартійний; Голова правління, ВАТ "Славутський руберойдовий завод"

40. Павленко Юрій Олексійович; 1975; Член Молодіжної партії України; Голова, Молодіжна партія України

41. Третьяков Олександр Юрійович; 1970; Член Народного Руху України; Президент, фірма "АТЕК-95"

42. Трофименко Вадим Всеволодович; 1961; Позапартійний; Начальник відділу по випуску та обігу цінних паперів, ТОВ "Арекс"

43. Васюник Іван Васильович; 1959; Член Партії "Реформи і порядок"; Директор, ГО "Інститут реформ"

44. Щербань Володимир Петрович; 1950; Член Ліберальної партії України; Голова, Сумська обласна державна адміністрація

45. Ющенко Петро Андрійович; 1946; Позапартійний; Президент, ТОВ "Слобода"

46. Гурвіц Едуард Йосипович; 1948; Позапартійний; Народний депутат України, член Комітету з питань культури і духовності, Верховна Рада України

47. Черняк Володимир Кирилович; 1941; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій, Верховна Рада України

48. Кендзьор Ярослав Михайлович; 1941; Член Народного Руху України; Народний депутат України, член Комітету з питань культури і духовності, Верховна Рада України

49. Скомаровський Володимир Володимирович; 1958; Член Партії "Солідарність"; Генеральний директор, Приватне підприємство-компанія "Владімір"

50. Морозов Олександр Валерійович; 1966; Позапартійний; Голова Спостережної ради, ЗАТ "Європейський страховий альянс"

51. Гринів Ігор Олексійович; 1961; Член Партії "Реформи і порядок"; Виконавчий директор, Український Фонд підтримки реформ

52. Альошин Валерій Борисович; 1957; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, Голова Комітету з питань фінансів та банківської діяльності, Верховна Рада України

53. Омельченко Олександр Олександрович; 1968; Позапартійний Виконавчий директор, Корпорація "Укрреставрація"

54. Костинюк Богдан Іванович; 1958; Член Народного Руху України; Народний депутат України, Секретар Комітету з питань будівництва, транспорту і зв’язку, Верховна Рада України

55. Червоній Василь Михайлович; 1958; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, Член Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, Верховна Рада України

56. Бартків Василь Павлович; 1967; Член Республіканської Християнської партії; Заступник Голови Правління, ВАТ "Полтаванафтопродукт"

57. Івченко Олексій Григорович; 1963; Член Конгресу Українських Націоналістів; Голова спостережної ради, ДП "Добромиль-Київ"

58. Мовчан Павло Михайлович; 1939; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету у закордонних справах, Верховна Рада України

59. Буряк Олександр Васильович; 1970; Позапартійний; Голова Правління, АБ "Брокбізнесбанк"

60. Лавринович Олександр Володимирович; 1956; Член Народного Руху України; Державний секретар, Міністерство юстиції України

61. Чубаров Рефат Абдурахманович; 1957; Позапартійний; Народний депутат України, перший заступник Голови Комітету з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, Верховна Рада України

62. Томенко Микола Володимирович; 1964; Член Партії "Реформи і порядок"; Директор, Інститут політики

63. Джоджик Ярослав Іванович; 1960; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, член Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, Верховна Рада України

64. Матвійчук Едуард Леонідович; 1963; Член Партії "Солідарність"; Шеф-редактор, газета "Євро-Центр"

65. Косів Михайло Васильович; 1934; Член Партії "Реформи і порядок"; Народний депутат України, член Комітету з питань культури та духовності, Верховна Рада України

66. Римарук Олександр Іванович; 1956; Член Народного Руху України Президент, ТОВ "Самміт-М"

67. Олексіюк Сергій Сергійович; 1959; Член Руху (Український Народний Рух); Головний редактор газети "Волинь", редакція газети "Волинь" (Рівне).

68. Юхновський Ігор Рафаїлович; 1925; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, Голова Комітету з питань науки і освіти, Верховна Рада України

69. Іванчо Іван Васильович; 1946; Позапартійний; Голова, Закарпатська обласна рада

70. Білозір Оксана Володимирівна; 1957; Позапартійна; Завідуюча кафедрою, Київський національний університет культури і мистецтв

71. Томич Іван Федорович; 1958; Позапартійний; Президент, Асоціація фермерів та землевласників України

72. Чечель Микола Йосипович; 1946; Позапартійний; Генеральний директор, ТОВ "Олчен"

73. Кульчинський Микола Георгійович; 1947; Член Народного Руху України; Народний депутат України, член Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна Рада України

74. Бондаренко Олена Федорівна; 1955; Член Партії "Реформи і порядок"; Народний депутат України, голова підкомітету Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України, Верховна Рада України

75. Пак Володимир Петрович; 1934; Позапартійний; Голова правління, Київська облспоживспілка

76. Бірюк Лев Васильович; 1946; Член Руху (Український Народний Рух); Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

77. Давимука Степан Антонович; 1947; Член Народного Руху України; Начальник, Регіональне відділення Фонду державного майна України у Львівській області

78. Ратушний Михайло Ярославович; 1962; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, голова підкомітету Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Верховна Рада України

79. Жижко Сергій Андрійович; 1954; Член Конгресу Українських Націоналістів; Член Президії, Конгрес Українських Націоналістів

80. Ульянченко Віра Іванівна; 1958; Член Політичної партії "Вперед, Україно!"; Тимчасово не працює

81. Шевченко Віталій Федорович; 1954; Член Руху (Український Народний Рух); Народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань
свободи слова та інформації, Верховна Рада України

82. Сидоренко Микола Якович; 1947; Позапартійний; Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України (Голова Держкомпідприємництва у відставці)

83. Криворучко Юрій Зеновійович; 1966; Член Народного Руху України; Народний депутат України, Секретар Комітету з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму, Верховна Рада України

84. Черевко Олександр Володимирович; 1959; Позапартійний; Начальник, Управління Національного банку України в Черкаській області

85. Ткаленко Олександр Сергійович; 1959; Член Народного Руху України; Заступник начальника управління, Херсонська обласна державна адміністрація

86. Келестин Валерій Васильович; 1964; Член Руху (Український Народний Рух); Віце-президент, ЗАТ "Техно-центр"

87. Поживанов Михайло Олександрович; 1960; Член Партії "Реформи і порядок"; Начальник головного управління зовнішньоекономічних зв'язків та інвестицій, Київська міська державна адміністрація

88. Ляпіна Ксенія Михайлівна; 1964; Позапартійна; Приватний підприємець

89. Корчинський Анатолій Іванович; 1952; Член Партії "Солідарність"; Народний депутат України, член Комітету у закордонних справах, Верховна Рада України

90. Усаченко Лариса Михайлівна; 1971; Позапартійна; Голова, Фермерське господарство "Саша"

91. Ружицький Антон Матвійович; 1952; Член Партії Християнсько-народний союз; Генеральний директор, ПП "Жасмин-Люкс"

92. Діденко Юрій Володимирович; 1959; Член Народного Руху України; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

93. Буца Богдан Еманоїлович; 1960; Позапартійний; Начальник Управління, Секретаріат Кабінету Міністрів України

94. Цибулько Володимир Миколайович; 1964; Член Молодіжної партії України; Президент, Асоціація "Нова література"

95. Глухівський Лев Йосипович; 1942; Член Народного Руху України; Народний депутат України, Голова підкомітету Комітету з питань науки і освіти, Верховна Рада України

96. Ступак Володимир Федорович; 1961; Член Руху (Український Народний Рух); Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

97. Марченко Олександр Володимирович; 1971; Позапартійний; Тимчасово не працює

98. Поровський Микола Іванович; 1956; Член Республіканської Християнської партії; Перший заступник Голови, Державний комітет України з енергозбереження

99. Павличко Дмитро Васильович; 1929; Член Руху (Український Народний Рух); Письменник

100. Сенниченко Дмитро Володимирович; 1973; Позапартійний; Тимчасово не працює

101. Євсєєв Віктор Володимирович; 1951; Позапартійний; Директор, Фізкультурно-оздоровчий комплекс Банкнотно-монетного двору Національного банку України

102. Мельник Мирослав Степанович; 1928; Член Конгресу Українських Націоналістів; Голова правління, ВАТ "Івано-Франківськбуд"

103. Ситник Олександр Мефодійович; 1947; Позапартійний; Завідуючий секретаріатом депутатської фракції "Солідарність", Апарат Верховної Ради України

104. Садиков Олександр Валерійович; 1964; Член Політичної партії "Вперед, Україно!"; Голова Ради акціонерів, АКБ "Юнекс"

105. Алєксєнцева Алла Ростиславівна; 1961; Член Партії "Солідарність"; Приватний підприємець

106. Львов Віталій Андрійович; 1940; Позапартійний; Голова, Фермерське господарство "Муравський шлях"

107. Пилунський Леонід Петрович; 1947; Член Народного Руху України; Голова, Представництво Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Автономній Республіці Крим

108. Васильчук Святослав Карпович; 1941; Член Руху (Український Народний Рух); Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

109. Семенченко Анатолій Олексійович; 1954; Член Народного Руху України; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

110. Марущенко Володимир Станіславович; 1967; Член Партії Християнсько-народний союз; Юрист, ТОВ "МП Екопатруль"

111. Камишнікова Наталія Семенівна; 1960; Член Руху (Український Народний Рух); Консультант фракції Руху у Верховній Раді України, Апарат Верховної Ради України

112. Піпаш Володимир Васильович; 1958; Член Народного Руху України; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

113. Головатенко Петро Іванович; 1961; Член Руху (Український Народний Рух); Начальник головного управління майна м. Києва, Київська міська державна адміністрація

114. Шепа Василь Васильович; 1931; Член Партії "Реформи і порядок"; Народний депутат України, член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, Верховна Рада України

115. Шейко Петро Володимирович; 1946; Член Народного Руху України; Начальник Департаменту організаційної роботи, Міністерство аграрної політики України

116. Федорченко Ганна Григорівна; 1978; Член Молодіжної партії України; Директор, Українське представництво ТОВ "Тавазі"

117. Фісоченко Лариса Іванівна; 1950; Член Народного Руху України; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

118. Кужелюк Юрій Анатолійович; 1950; Член Руху (Український Народний Рух); Заступник начальника, Управління у справах преси та інформації Львівської обласної державної адміністрації

119. Осадчук Петро Ілліч; 1937; Член Партії "Реформи і порядок"; Перший заступник голови, Національна спілка письменників України

120. Луцишин Ігор Ярославович; 1956; Позапартійний; Голова Ради, Об’єднання профспілок Львівщини

121. Циганко Петро Степанович; 1954; Член Ліберальної партії України; Голова правління-генеральний директор, ЗАТ "Кераміка"

122. Шмідт Роман Михайлович; 1951; Член Народного Руху України; Заступник Державного секретаря, Міністерство аграрної політики України

123. Дончик Віталій Григорович; 1932; Член Руху (Український Народний Рух); Завідувач відділу, Інститут літератури ім. Т.Шевченка НАН України

124. Богашева Наталія Владиславівна; 1960; Член Народного Руху України; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

125. Королькова Валентина Семенівна; 1966; Член Партії "Солідарність"; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

126. Ніцой Андрій Анатолійович; 1964; Член Партії "Реформи і порядок"; Президент, Фонд доброчинності та гуманітарної допомоги ім. М. Бойчишина

127. Сушко Роман Васильович; 1950; Член Народного Руху України; Координатор проекту, Асоціація міст України

128. Ткалич Валентин Васильович; 1957; Член Руху (Український Народний Рух); Голова, Луганська обласна організації РУХу

129. Ярема Олександр Йосипович; 1974; Член Партії "Реформи і порядок"; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

130. Шевченко Олесь Євгенович; 1940; Член Руху (Український Народний Рух); Пенсіонер

131. Котко Микола Васильович; 1957; Член Руху (Український Народний Рух); Сільський голова, Сільська рада с. Червона слобода Черкаського р-ну Черкаської обл.

132. Сляднєв Олег Всеволодович; 1960; Позапартійний; Президент, ТОВ "Союз-Трейд"

133. П’ятак Валерій Альбертович; 1959; Член Партії "Реформи і порядок"; Заступник Міського голови, Львівська міська рада

134. Костарчук Юрій Вікторович; 1946; Член Конгресу Українських Націоналістів; Завідувач кафедри, Чернігівський державний технологічний університет

135. Лабазов Віктор Станіславович; 1960; Член Народного Руху України Голова, Чернігівська обласна організація Народного Руху України

136. Банах Ігор Романович; 1963; Член Республіканської Християнської партії; Голова, Івано-Франківська обласна організація Республіканської Християнської партії

137. Очеретько Віталій Федосійович; 1938; Член Партії "Реформи і порядок"; Проректор, Київський інститут бізнесу та технологій

138. Гамрецький Іван Степанович; 1946; Позапартійний; Голова, Вінницька обласна організація Профспілки працівників освіти

139. Губка Іван Миколайович; 1932; Член Конгресу Українських Націоналістів; Пенсіонер

140. Горинь Богдан Миколайович; 1936; Член Республіканської Християнської партії; Пенсіонер

141. Порошенко Олексій Іванович; 1936; Член Партії "Солідарність"; Генеральний директор, ЗАТ "Український промислово-інвестиційний концерн"

142. Олійник Іван Павлович; 1955; Член Руху (Український Народний Рух); Головний спеціаліст відділу екології, Нікопольська міська рада

143. Грязнова Оксана Василівна; 1972; Член Партії "Реформи і порядок"; Експерт, Український фонд підтримки реформ

144. Костенко Володимир Іванович; 1956; Член Руху (Український Народний Рух); Голова, Харківська обласна організація Руху (Український Народний Рух)

145. Шовковий Іван Миколайович; 1952; Член Народного Руху України; Начальник Головного управління праці та соціального захисту, Івано-Франківська обласна державна адміністрація

146. Синютка Олег Михайлович; 1970; Член Партії "Реформи і порядок"; Голова правління, ЗАТ "Прайд-інвест"

147. Дикий Мирон Петрович; 1945; Член Народного Руху України; Начальник відділу статистики, Збаразька районна державна адміністрація Тернопільської області

148. Козак Віктор Анатолійович; 1956; Член Партії "Реформи і порядок"; Директор, ТОВ "Вінінтер лтд"

149. Правденко Вадим Сергійович; 1972; Член Молодіжної партії України; Директор, ТОВ "КАС"

150. Свинарчук Олег Володимирович; 1970; Позапартійний; Директор, ЗАТ "Укрпромінвест"

151. Тернопільський Богдан Йосипович; 1957; Член Руху (Український Народний Рух); Старший консультант фракції Руху, Апарат Верховної Ради України

152. Яблонь Василь Федорович; 1947; Член Народного Руху України; Начальник відділу, Чортківська районна державна адміністрація Тернопільської області

153. Затірка Віктор Артемович; 1956; Член Партії "Реформи і порядок"; Директор, ЗАТ "Чернівецька виробничо-комерційна фірма "Оріон"

154. Борейчук Володимир Іванович; 1951; Член Конгресу Українських Націоналістів; Голова Секретаріату, Конгрес Українських Націоналістів

155. Кононенко Ігор Віталійович; 1965; Позапартійний; Перший віце-президент, ЗАТ "Укрпромінвест"

156. Бугайов Ігор Васильович; 1951; Член Ліберальної партії України; Генеральний директор, Виробниче об’єднання "Бурвуглекомплекс"

157. Мартинюк Олександр Іванович; 1974; Член Партії "Реформи і порядок"; Директор, ПФ АСА "Соціум XXI"

158. Розенко Павло Валерійович; 1970; Член Руху (Український Народний Рух); Помічник-консультант народного депутата України, Секретаріат Київської міської ради

159. Ревенко Анатолій Дмитрович; 1952; Член Народного Руху України; Голова, Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України

160. Зайцев Сергій Іванович; 1964; Позапартійний; Начальник відділу, ДП "Укрпромінвест-кондитер"

161. Лаврик Володимир Борисович; 1952; Член Партії Християнсько-народний союз; Голова постійної депутатської комісії з питань законності, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, Сумська міська рада

162. Герасимчук Анатолій Андрійович; 1958; Член Руху (Український Народний Рух); Пенсіонер

163. Євтушенко Сергій Анатолійович; 1975; Член Партії "Реформи і порядок"; Головний консультант, керівник програми, Український фонд підтримки реформ

164. Фомушкін Олег Вікторович; 1953; Член Руху (Український Народний Рух); Пенсіонер

165. Кононко Лідія Марківна; 1948; Член Республіканської Християнської партії; Провідний соціолог, Інститут соціології НАН України

166. Федорейко Валерій Степанович; 1954; Член Ліберальної партії України; Докторант, Тернопільський державний педагогічний університет

167. Петрук-Попик Георгій Михайлович; 1932; Член Народного Руху України; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

168. Дригинич Роман Володимирович; 1977; Член Руху (Український Народний Рух); Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

169. Чайчук Наталія Олександрівна; 1951; Член Партії "Реформи і порядок"; Комерційний директор, МПП "САС"

170. Ступак Іван Григорович; 1936; Член Руху (Український Народний Рух); Пенсіонер

171. Белецький Георгій Сигизмундович; 1946; Член Народного Руху України; Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

172. Репало Валерій Михайлович; 1950; Член Руху (Український Народний Рух); Директор, Кіровоградська обласна дирекція НАСК "Оранта"

173. Пономаренко Анатолій Миколайович; 1957; Член Партії "Реформи і порядок"; Заступник Директора, ГО "Фонд муніципальних реформ "Магдебурзьке право"

174. Сірків Михайло Миколайович; 1955; Член Конгресу Українських Націоналістів; Головний редактор, газета "За вільну Україну"

175. Сохацький Федір Миколайович; 1956; Член Народного Руху України; Заступник начальника, Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації

176. Московська Наталія Олександрівна; 1946; Член Ліберальної партії України; Приватний адвокат

177. Мосіюк Євгенія Михайлівна; 1957; Член Партії "Реформи і порядок"; Безробітна

178. Сьомкін Володимир Вікторович; 1951; Член Партії Християнсько-народний союз; Начальник Управління справами, Державний комітет України стандартизації, метрології та сертифікації

179. Вуйко Богдан Іванович; 1955; Член Руху (Український Народний Рух); Приватний підприємець

180. Стецько Сергій Адамович; 1961; Член Партії "Реформи і порядок"; Тимчасово не працює

181. Волощенко Олександр Володимирович; 1951; Член Народного Руху України; Заступник начальника, Головне Управління майна Київської міської державної адміністрації

182. Лозовий Іван Іванович; 1961; Член Руху (Український Народний Рух); Начальник управління новітніх інформаційних технологій, Державний комітет з питань інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України

183. Ткачук Ірина Григорівна; 1944; Член Народного Руху України; Завідувач кафедри, Прикарпатський університет ім. В.Стефаника

184. Ткач Володимир Михайлович; 1971; Член Конгресу Українських Націоналістів; Аспірант, Тернопільська академія народного господарства

185. Юхненко Олександр Вікторович; 1973; Член Руху (Український Народний Рух); Генеральний директор, ТОВ "Херсонська енергетична компанія"

186. Сенюк Юрій Володимирович; 1948; Член Ліберальної партії України; Президент, ЗАТ "Промислово-фінансова компанія "ІТМ"

187. Ясенчук Юрій Васильович; 1955; Член Народного Руху України; Заступник Керівника Апарату, Апарат Верховної Ради України

188. Балак Григорій Петрович; 1950; Член Ліберальної партії України; Голова, ТОВ "Колос лтд"

189. Говоркова Тетяна Іванівна; 1959; Член Руху (Український Народний Рух); Заступник директора з навчально-виховної роботи, Новодмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Черкаської області

190. Ткачик Богдан Іванович; 1951; Член Народного Руху України; Художник, Тернопільська організація Національної спілки художників України

191. Панченко Іван Федорович; 1946; Член Руху (Український Народний Рух); Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України

192. Дорошенко Геннадій Володимирович; 1962; Член Ліберальної партії Україин Президент, АТ "Демпург"

193. Гомоляко Олександр Іванович; 1960; Член Руху (Український Народний Рух); Голова, Сільськогосподарський науково-виробничий кооператив "Крути"

194. Барієв Ескендер Енвенович; 1974; Позапартійний; Тимчасово не працює

Список кандидатів від "Нашої України" по мажоритарним округам



powered by lun.ua