Керівники окружкомів в масовому порядку відмовляються від своїх посад

П'ятниця, 18 січня 2002, 20:34
До Центральної виборчої комісії України надійшло вже більше ніж 40 заяв від керівників і членів окружних виборчих комісій з проханням звільнити їх від обов'язків, повідомив в п'ятницю журналістам голова ЦВК Михайло Рябець.

Поступили заяви від 4-х голів комісій, 8-мі заступників голів, 16-ти секретарів і 12-ти членів окружкомів. Крім того, ряд членів комісій звернулися до ЦВК із заявами, в яких повідомляють, що не давали згоди на включення до складу окружкомів.

За його словами, така кількість відмов свідчить про те, що окремі партії і блоки підійшли "формально" до підбору кадрів до окружкомів, що тепер ускладнює роботу ЦВК.

Рябець заявив, що Центрвиборчком збирається розсліджувати факти фальсифікації окремими партіями і блоками списків членів окружкомів, поданих до ЦВК.

Центрвиборчком, повідомив Рябець, проводить співбесіду з кожним членом окружкому, який відмовився, з тим, щоб перевірити, чи не було на них будь-якого тиску.

Серед тих, хто подав заяви про звільнення від повноважень членів окружкомів, представники більшості партій, зокрема, Прогресивної соцпартії, Народного Руху України, Народно-демократичної партії, партії "Солідарність", Українського Народного Руху, Соціал-демократичної партії (об'єднаної), Партії "Реформи і Порядок", об'єднання "Жінки за майбутнє", партії "Яблуко" і Соцпартії України.

На засіданні в п'ятницю ЦВК звільнив 12 чоловік, що займають керівні посади в окружкомах, і призначив на їх місця нових – одного голову окружної комісії, 4 заступників і 7 секретарів окружкомів.

Інтерфакс-Україна-Вибори

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: