Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Білас не відмовлявся балотуватися по мажоритарці "НУ" – Єхануров

Субота, 19 січня 2002, 15:09
Офіційної заяви Івана Біласа про відмову балотуватися від блоку "Наша Україна" у 121 виборчому окрузі до штабу не надходило. Про це повідомив перший заступник керівника виборчого штабу блоку "Наша Україна" Юрій Єхануров.

За словами Єханурова, на Політраді під час обговорення кандидатів від блоку "Наша Україна" у мажоритарних округах Біласу пропонували виставити свою кандидатуру в "освоєному" ним Городоцькому округу Львівщини, де від двічі перемагав на минулих парламентських виборах(у 1994, 1998 рр.).

Єхануров повідомив, що Білас наполягав на зміні округу і хотів балотуватися у 122 в/о м.Дрогобич.

За словами першого заступника керівника штабу, Політрада, ухвалюючи рішення, вважала, що народний депутат Білас має найбільше підстав для перемоги у своєму 121 окрузі, повідомляє прес-служба "Нашої України".

"Білас зробив свій прагматичний вибір", погодившись на третє місце у списку блоку "ДемПУ-Демсоюзу", і відмовившись боротися за депутатський мандат по "мажоритарці", - прокоментував ситуацію Єхануров.

Він також поінформував, що в разі отримання заяви Біласа з відмовою балотуватися від "Нашої України", Політрада на найближчому засіданні розгляне нову кандидатуру в 121 в/о Львівської обл. від блоку. За інформацією Єханурова, раніше на Політраді, крім Біласа, обговорювалася кандидатура заступника голови Львівської облради, члена НРУ Ярослава Пітка.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: