Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Зелені прийняли програму, лідера і п'ятірку минулого століття

Неділя, 20 січня 2002, 15:03
З'їзд Партії зелених України в неділю у Києві затвердив виборчий список партії на парламентських виборах 2002 року.

У першу п'ятірку виборчого списку партії ввійшов її лідер Віталій Кононов, екс-голова Державного комітету зв'язку й інформатизації Олег Шевчук, депутат Василь Хмельницький, міністр екології Сергій Курикін, голова асоціації "Зелений світ" Юрій Самойленко.

Перша п'ятірка ПЗУ не змінилася з часу минулої парламентської кампанії 1998 року.

Виборчий список партії по багатомандатному загальнодержавному округу складається з 225 кандидатів. Зокрема, під 9-м номером - президент Академії медичних наук України Олександр Возіанов, під 15-м номером - глава Фонду держмайна України Олександр Бондар. У списку також заступник голови ПЗУ Олег Яценко, замголови ПЗУ Ігор Воронов, депутат Верховної Ради минулого скликання Сергій Рись.

Крім того, з'їзд затвердив 15 кандидатур, які будуть висуватися по одномандатним мажоритарним округам.

Також на з'їзді ПЗУ лідером був переобраний Віталій Кононов. На підтримку кандидатури Кононова висловилися 385, проти - 1 делегат. Не голосували 14 делегатів.

Делегати з'їзду переобрали 6 заступників голови партії. Зокрема, заступником голови партії з політичних питань переобраний Сергій Курикін, з екологічних питань - народний депутат, голова профільного комітету парламенту Юрій Самойленко, з питань взаємодії з державними органами і громадськими організаціями - Олег Яценко, з питань економіки - Василь Хмельницький і з гуманітарних питань - Ігор Воронов.

З'їзд також затвердив передвиборну програму партії, що складається з 4-х розділів.
Згідно з проектом, "зелені" виступають за розв'язання екологічних проблем у народному господарстві і у "проблемних" регіонах, за "реальний" цивільний контроль над владою, формування Кабінету міністрів парламентом, децентралізацію управління і розширення прав регіонів, за соціально орієнтовану економіку.

ПЗУ вважає за необхідним обмежити недоторканість народних депутатів.

Партія виступає проти подальшого будівництва потужностей атомної енергетики, проти приєднання до військових блоків і постійного розміщення іноземних військ на території України, проти торгівлі зброєю. "Зелені" пропонують поетапно перетворити Чорноморський регіон на демілітаризовану зону і формувати Збройні Сили на контрактній основі.

Інтерфакс-Україна-Вибори

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування