"Динамо" виграє груповий турнір Кубка Співдружності

Вівторок, 22 січня 2002, 17:33
Перемігши в останньому матчі групового турніру таджицький "Регар Тадаз" з рахунком 2:0, київське "Динамо" посіло перше місце в групі С. Отже в чвертьфіналі чемпіони України зустрінуться з туркменською "Нісою", яка в групі В посіла друге місце.

Стосовно матчу з чемпіоном Таджикістану, то і як в матчі з "Шамкіром" кияни створили чимало небезпечних моментів, хоча реалізували лише два. Так на 31 хвилині матчу, румунський легіонер "Динамо" Флорін Чернат, з метрів 20-ти прекрасним обвідним ударом відкрив рахунок. А на 74-ій хвилині матчу нігерієць Ідахор ударом головою подвоїв рахунок – 2:0 на користь "Динамо".

Відзначимо, що нагоди збільшити рахунок мали Шацьких, Гіоане та той же Ідахор, але найближче до успіху був Валентин Белькевич, який вийшов в другому таймі на заміну, після його удару м'яч влучив стійку воріт.
Отже в середу "Динамо" спробує пройти бар'єр під назвою "Ніса".

Ще в одному матчі нашої групи ФБК "Каунас" зіграв внічию з азербайджанським "Шамкіром" внічию 0:0. В чвертьфіналі литовські футболісти вийшли на естонську "Флору" і зійдуться в прибалтійському дербі.

"Динамо" – "Регар Тадаз" - 2:0
Голи: Чернат 31, Ідахор 74
Динамо: Рева, Головко, Ващук, Боднар, Несмачний, Хацкевич, Гіоане, Кардаш, Чернат, Пеє, Шацьких. На заміну виходили Лисицький, Ідахор, Серебренніков, Белькевич та Костюк.

00:32
оновлюєтьсяРосіяни запустили по Україні безпілотники і б’ють "швидкісними цілями"
00:16
Україна пройшла до фіналу "Євробачення"-2024
23:53
відео, доповненоУ Луганську пролунало кілька вибухів та спалахнула нафтобаза
23:38
Новини економіки 7 травня: Кабмін продовжив відстрочку від мобілізації, тариф на електрику може зрости
23:35
ЗМІ: Нейтральні держави Європи попросили НАТО про тіснішу співпрацю через агресію Росії
23:09
фотоВід російських обстрілів на Донеччині загорівся ліс: палало близько 300 гектарів
22:51
відеоЗеленський: Готуємо документи, які точно стануть новинами в найближчі тижні
22:44
В Естонії на 9 травня заборонили пов’язані з агресією РФ публічні зібрання і символіку
22:18
Близько половини із запущених РФ північнокорейських ракет вибухнули в повітрі – Костін
22:13
велоспортЯрослав Попович про перемогу його команди на 4 етапі Джиро: Всі відпрацювали на 100%