Однодумці Мороза та Мельниченка

Вівторок, 22 січня 2002, 19:53
У вівторок УП отримала список соціалістів. Поверхневий перегляд показує, що найбільш незадоволені нинішньою владою пенсіонери, вчителі обласних середніх шкіл, тимчасово непрацюючі та безробітні.

Виборчий список кандидатів у народні депутати України від Соціалістичної партії України

1. Мороз Олександр Олександрович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

2. Бокий Іван Сидорович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

3. Луценко Юрій Віталійович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Мороза О.О., Верховна Рада України

4. Семенюк Валентина Петрівна; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

5. Сподаренко Іван Васильович; 23.01. 1931; позапартійний; Головний редактор, газета "Сільські вісті"

6. Вінський Йосип Вікентійович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

7. Шибко Віталій Якович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Мороза О.О., Верховна Рада України

8. Мельник Микола Євтихійович; член СПУ; заступник директора,
СТОВ "Липівка"

9. Рудьковський Микола Миколайович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Семенюк В.П., Верховна Рада України

10. Бульба Степан Степанович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Бокого І.С., Октябрьський райвиконком м.Полтави

11. Кіроянц Сергій Георгійович; позапартійний; директор,
фірма "КСГ"

12. Грязєв Анатолій Дмитрович; член СПУ; пенсіонер

13. Гадяцький Леонід Миколайович; позапартійний; народний депутат України, Верховна Рада України

14. Малиновський Олексій Петрович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Сінько В.Д., виконком Соснівської райради м.Черкаси

15. Мельниченко Микола Іванович; позапартійний; тимчасово не працює

16. Гармаш Галина Федорівна; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Вінського Й.В., Верховна Рада України

17. Цушко Василь Петрович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

18. Баранівський Олександр Петрович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Сінька В.Д., Верховна Рада України

19. Вернигора Леонід Михайлович; член СПУ; голова, Полтавська обласна рада профспілок

20. Мендусь Ярослав Петрович; позапартійний; тимчасово не працює

21. Співачук Володимир Леонідович; член СПУ; зав. кафедрою економічної теорії, Технологічний університет Поділля

22. Мельничук Михайло Васильович; член СПУ; голова ради, Новоселицька районна рада

23. Мухін Володимир Васильович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

24. Садовий Микола Ілліч; член СПУ; доцент кафедри фізики, Кіровоградський державний педуніверситет ім.Винниченка

25. Мордовець Леонід Михайлович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Мусієнка І.М., Сумський міськвиконком

26. Степанов Михайло Володимирович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

27. Філіндаш Євген Васильович; член СПУ; оглядач, газета "Товариш"

28. Старинець Олександр Георгійович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

29.Ткачук Павло Миколайович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Марковської Н.С., Верховна Рада України

30. Павлов Василь Іванович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Семенюк В.П., Суворівський райвиконком м.Херсона

31. Суліменко Володимир Георгійович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Степанова М.В., Ленінський райвиконком м.Луганська

32. Рибаков Олег Юрійович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Мусієнка І.М., Ленінська райрада м.Донецька

33. Олексієнко Юрій Олександрович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Станкова А.К., Бабушкінська райрада м.Дніпропетровська

34. Торкунов Олег Миколайович; член СПУ; головний редактор, газета "Рівненський діалог"

35. Григор'єв Володимир Никанорович; член СПУ; директор, ТОВ "Фітофарм"

36. Мусієнко Іван Михайлович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

37. Омельченко Іван Олександрович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Бокого І.С., Решетилівська райрада Полтавської області

38. Черніков Анатолій В'ячеславович; член СПУ; головний редактор, газета "Товариш"

39. Кізіма Володимир Вікторович; член СПУ; зав. кафедри філософії, науки та культурології, УГО НАНУ

40. Малишенко Ігор Петрович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Бокого І.С., Миколаївська міська рада

41. Таліпов Євген Михайлович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Станкова А.К., Львівська міська рада

42. Богачук Василь Степанович; член СПУ; адвокат, Тернопільська обласна колегія адвокатів

43. Тіщенко Костянтин Іванович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Покотило Н.О., Луцький міськвиконком

44. Марченко Олександр Іполитович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Марковської Н.С., Ужгородський міськвиконком

45. Головчанський Юрій Миколайович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Семенюк В.П., Івано-Франківський міськвиконком

46; Станков Анатолій Кирилович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

47. Сінько Василь Данилович; член СПУ; народний депутат України, Верховна Рада України

48. Полтко Петро Іванович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Мороза О.О., Новозаводська райрада м.Чернігів

49. Мельник Євгеній Петрович; член СПУ; Пенсіонер

50. Іванов Сергій Павлович; член СПУ; Помічник-консультант народного депутата України Степанова М.В., Ленінська райрада м.Севастополя

51. Бродовський Руслан Ілліч; член СПУ; начальник відділу, ПП "Молочнік"

52. Зеленяк Руслан Васильович; член СПУ; студент, НТУУ "КПІ"

53. Синельников Олександр Миколайович; член СПУ; начальник відділення виконавчої дирекції, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань

54. Чупахін Олександр Михайлович; член СПУ; зав. секретаріатом депутатської фракції, Верховна Рада України

55. Грек Георгій Євгенійович; член СПУ; тимчасово не працює

56. Безсмертний Василь Маркович; член СПУ; професор кафедри мікробіології, Вінницький державний аграрний університет

57. Кривенко Валерій Миколайович; член СПУ; голова Полтавського обкому, Профспілка робітників авто-сільгоспмашино-будування України

58. Бондар Яків Андрійович; член СПУ; голова, Федерація профспілок Кіровоградської області

59. Цибульський Олександр Федорович; член СПУ; провідний спеціаліст,
ДЛГО "Київліс"

60. Задорожна Олена Сергіївна; член СПУ; вчитель математики, школа-інтернат № 14

61. Савосін Геннадій Анатолійович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Марковської Н.С.., Хмельницька міська рада

62. Дімонт Михайло Зельманович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Семенюк В.П., Корольовська райрада м.Житомира

63. Ананко Володимир Миколайович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Сінька В.Д., Деснянська райрада м.Чернігова

64. Горін Артур Володимирович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Місюри В.Я., Дніпропетровська обласна рада

65. Насипана Світлана Іванівна; член СПУ; пенсіонерка

66. Данілін Микола Олексійович; член СПУ; директор, ТОВ МКП "Топаз"

67. Слиш Віктор Михайлович; член СПУ; голова, Нововодолазька селищна
рада

68. Юрченко Леонід Олексійович; член СПУ; секретар, Краматорська міська рада

69. Соколенко Сергій Семенович; член СПУ; безробітний

70. Яковенко Володимир Степанович; член СПУ; пенсіонер

71. Мягких Олена Анатоліївна; член СПУ; Тимчасово не працює

72. Кривич Микола Тимофійович; член СПУ; пенсіонер

73. Марченко Сергій Іванович; член СПУ; старший викладач,
Регіональний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів

74. Іванченко Інна Іванівна; позапартійна; директор, МППП "Чекомас"

75. Сіжук Тетяна Андріївна; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Мороза О.О., Новоодеська міська рада Миколаївської обл.

76. Дрепін Валерій Васильович; член СПУ; голова спостережної ради, ВАТ ЛПІ-14

77. Капричук Іван Деонисович; член СПУ; інженер, СК "Новоселицький"

78. Понуркевич Дмитро Борисович; член СПУ; пенсіонер

79. Коцило Олександр Іванович; член СПУ; керівник підрозділу,
ВКФ "Астра"

80. Кіндрачук Тарас Петрович; член СПУ; начальник цеху лінійно-кабельних споруд № 42-1, ВАТ "Укртелеком" м.Городенка

81. Шевченко Валентина Миколаївна; член СПУ; Тимчасово не працює

82. Савчук Олександр Петрович; член СПУ; інспектор, управління Держнагляд-охоронпраці

83. Бабенко Анатолій Григорович; позапартійний; зав. кафедрою, Севастопольська філія Академії праці і соціальних відносин

84. Темнов Михайло Юрійович; член СПУ; редактор, Газета "ЕХО Карпат"
85. Кугай Олена Миколаївна; член СПУ; Тимчасово не працює

86. Коломієць Микола Васильович; член СПУ; спеціаліст, РВНО

87. Юхименко Микола Федорович; член СПУ; пенсіонер

88. Бублієнко Ростислав Борисович; член СПУ; безробітний

89. Мороз Андрій Григорович; член СПУ; вчитель автосправи, ПТУ № 34

90. Горошко Анатолій Олексійович; член СПУ; пенсіонер

91. Погорілий Віктор Іванович; член СПУ; пенсіонер

92. Астахова Світлана Тимофіївна; член СПУ; економіст, ВАТ "СПМК-553"
93. Руденко Ганна Василівна; член СПУ; вчитель етики і психології, СШ № 204

94. Баличев Олександр Феліксович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Семенюк В.П., Червонозаводський райвиконком м.Харкова

95. Отвиновський Володимир Анатолійович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Черепкова В.Ф., Кіровська райрада м.Макіївка

96. Розторгуєва Наталія Борисівна; член СПУ; редактор, газета "Позиція"

97. Євтушек Валентина Іванівна; позапартійна; помічник-консультант народного депутата України Цушка В.П., Верховна Рада України

98. Єрохов Ігор Васильович; член СПУ; доцент, Гуманітарний університет (ЗІДМУ)

99. Уваров Анатолій Миколайович; член СПУ; директор, КП "Екологія"

100. Ковеза Іван Васильович; член СПУ; директор школи, Верхньорогачинська середня школа № 2

101. Бондар Федір Адамович; член СПУ; заступник директора, ПСП "Маяк"

102. Міндрул Ростіслав Тимофійович; член СПУ; пенсіонер

103. Назар Юрій Іванович; член СПУ; тимчасово не працює

104. Бондарчук Григорій Юхимович; член СПУ; голова, СВК "Вербівці"

105. Стахорська Людмила Севастянівна; член СПУ; викладач психології, Ковельська філія Міжрегіональної академії управління персоналом

106. Пристая Олексій Дмитрович; член СПУ; директор, Закарпатська філія НДЕІ Мінекономіки України

107. Никіпанчук Василь Петрович; член СПУ; електрик, Коломийський спорткомплекс "Локомотив"

108. Пікін Сергій Михайлович; член СПУ; тимчасово не працює

109. Соловей Петро Лук'янович; член СПУ; пенсіонер

110. Філінков Олександр Михайлович; член СПУ; професор, Севастопольський національний технічний університет

111. Шеремета Юрій Петрович; член СПУ; завідуючий терапевтичним відділенням, Липовецька центральна лікарня

112. Волочай Ніна Андріївна; член СПУ; пенсіонерка

113. Пашов Іван Іванович; член СПУ; Тимчасово не працює

114. Миронюк Микола Григорович; член СПУ; директор, ПП "Універсал"

115. Таранчук Людмила Василівна; член СПУ; заступник голови правління, ВАТ "Сільгосптехніка"

116. Катюха Анатолій Зінонович; член СПУ; старший майстер, Чуднівське УЕГГ

117. Коропатник Михайло Михайлович; член СПУ; спеціаліст по зв'язках з громадськістю, АКБ "Політкомбанк"

118. Бакалова Лариса Тимофіївна; член СПУ; інженер-конструктор І категорії, Конструкторське бюро "Дніпровське"

119. Бондаренко Віля Андрійович; позапартійний; пенсіонер

120. Шалай Олександр Миколайович; член СПУ; заступник генерального директора, ВАТ "Електропобут-прилад" м.Васильків

121. Єрмак Леонід Леонтійович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Мухіна В.В., Комінтернівська райрада м.Харкова

122. Молчан Валентина Андріївна; член СПУ; пенсіонер

123. Таратунська Світлана Юхимівна; член СПУ; бібліотекар, сільська бібліотека с.Плахтіївка

124. Ткач Вадим Вікторович; член СПУ; тимчасово не працює

125. Дмитрієвська Людмила Анатоліївна; член СПУ; пенсіонерка

126. Жарков Олексій Андрійович; член СПУ; голова ради , Обласна рада профспілки працівників Агро-сільхозмашинобуду-вання України

127. Іваненко Наталія Іванівна; член СПУ; директор школи, Новотроїцька вечірня ЗОШ І-ІІІ ступеня

128. Заліщук Дмитро Васильович; член СПУ; пенсіонер

129. Войнаровський Борис Георгійович; член СПУ; Тимчасово не працює

130. Волошин Василь Степанович; член СПУ; пенсіонер

131. Іванська Ніненль Василівна; член СПУ; Тимчасово не працює

132. Кайдаш Надія Іванівна; член СПУ; пенсіонер

133. Пічко Віктор Олександрович; член СПУ; пенсіонер

134. Соколова Ольга Володимирівна; член СПУ; старший науковий
співробітник, Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей

135. Каратєєв Володимир Петрович; член СПУ; голова правління, ГСК-18

136. Висоцький Зеновій Якимович; член СПУ; Тимчасово не працює

137. Снетков Володимир Петрович; позапартійний; голова об'єднаного
профкому, ВАТ "Севморзавод"

138. Журба Геннадій Васильович; член СПУ; приватний адвокат

139. Факас Георгій Дмитрович; член СПУ; вчитель французької мови, Сутиська ЗОШ І-ІІ ступеня

140. Васильченко Антоніна Іванівна; член СПУ; Тимчасово не працює

141. Савва Анатолій Костянтинович; член СПУ; економіст, ТОВ "Агрокомплекс"

142. Оленчук Йосип Прокопович; член СПУ; пенсіонер

143. Дереш Світлана Володимирівна; член СПУ; завідувач дошкільним закладом, дитячий садок "Малятко" с.Солобківці

144. Мірошниченко Олена Анатоліївна; член СПУ; викладач кафедри психології, ЖДПУ

145. Шептун Валентин Миколайович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Станкова А.К., Прилуцька міська рада

146. Рибалка Валентин Григорович; член СПУ; науковий співробітник, ДНУ

147. Філоненко Юрій Михайлович; член СПУ; Тимчасово не працює

148. Голованенко Сергій Петрович; член СПУ; бригадир паркетників, ЗАТ Будінвест-15

149. Кнігавко Володимир Гілярієвич; член СПУ; зав. кафедрою біофізики, інформатики, та медичної апаратури, Медичний університет

150. Мироненко Анатолій Анатолійович; член СПУ; голова правління, ТОВ "Глухівський молодіжний житловий комплекс "Міранта"

151. Недвига Іван Семенович; член СПУ; фермер, СФГ "Вест"

152. Кармазін Олександр Олександрович; член СПУ; директор, ТОВ "Конка"

153. Гнєушев Фрідріх Герасимович; член СПУ; пенсіонер

154. Савченко Світлана Павлівна; член СПУ; начальник обмотувальної дільниці, Новокаховський південний електро-машинобудівний завод

155. Петронюк Борис Петрович; член СПУ; пенсіонер

156. Худояш Олександр Миколайович; член СПУ; пенсіонер

157. Козлов Анатолій Федорович; член СПУ; начальник штабу цивільної оборони, лікарня швидкої медичної допомоги

158. Корнієнко Ганна Олексіївна; член СПУ; тимчасово не працює

159. Селіванова Інна Павлівна; член СПУ; вчитель зарубіжної літератури, П'ятиднівська СШ І-ІІ ступеня

160. Паранич Микола Кирилович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Місюри В.Я., виконком Іршавської міської ради

161. Дзюбанюк Назар Олександрович; член СПУ; зав. відділом технічного контролю і ВТК, ТЗОВ "Фітолік"

162. Носач Світлана Олексіївна; член СПУ; старший продавець, ТОВ "Таврія"

163. Радзивіл Валентина Петрівна; член СПУ; Тимчасово не працює

164. Костриця Олександр Васильович; член СПУ; викладач фізики, СШ № 6 м.Прилуки

165. Перепелиця Василь Васильович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Місюри В.Я., Київський райвиконком м.Полтава

166. Кушнірук Віталій Миколайович; член СПУ; Тимчасово не працює

167. Суський Станіслав Франкович; член СПУ; головний енергетик, Кооперативне підприємство "Пивзавод "Богдан"

168. Заморський Володимир Олександрович; член СПУ; хірург-стоматолог, Центральна районна лікарня

169. Ляшук Микола Іванович; член СПУ; директор, музична школа

170. Стельмах Володимир Іванович; член СПУ; пенсіонер

171. Клепіков Сергій Анатолійович; член СПУ; Тимчасово не працює

172. Корченов Іван Олександрович; член СПУ; інженер, Центр мікрохірургії ока

173. Авраменко Валерій Йосипович; член СПУ; гірничий майстер, шахта ім.Абакумова м.Донецьк

174. Боднарук Богдан Петрович; член СПУ; голова, Асоціація фермерів "Єдність" Новобузького р-ну

175. Куляба Володимир Михайлович; член СПУ; фермер, фермерське господарство "Грунт"

176. Цвик Сергій Юрійович; член СПУ; педагог-організатор, СШ № 6

177. Дзюбанюк Микола Андрійович; член СПУ; пенсіонер

178. Васильєв Сергій Іванович; член СПУ; вчитель історії, Демидівська школа І-ІІІ ступеня

179. Сенченко Леонід Юрійович; член СПУ; Тимчасово не працює

180. Котов Анатолій Вікторович; член СПУ; пенсіонер

181. Клунна Наталія Петрівна; член СПУ; безробітна

182. Мельник Іван Сидорович; член СПУ; вчитель, ЗОШ І-ІІ ступеня

183. Правдивець Антоніна Михайлівна; член СПУ; директор, ЗОШ І-ІІ ступеня

184. Чаплига Михайло Вячеславович; член СПУ; слухач, Академія державного управління при Президентові України

185. Федюкін Юрій Олександрович; член СПУ; Тимчасово не працює

186. Олійник Олександр Михайлович; член СПУ; помічник-консультант народного депутата України Старинця О.Г., Вінницька міська рада

187. Керечан Юрій Юрійович; член СПУ; Тимчасово не працює

188. Коновальцев Євген Костянтинович; член СПУ; Тимчасово не працює

189. Тімшин Володимир Валентинович; член СПУ; зав. відділом, газета "Ніжньогірря"

190. Мусихін Володимир Павлович; член СПУ; старший науковий співробітник, ТЗОВ "Український каменяр"

191. Козловський Євген Анатолійович; член СПУ; директор головної бази, ВАТ "Житомирголов-постач"

192. Красноперов Олександр Миколайович; член СПУ; технік, ТЗОВ "Український каменяр"

193. Кравчук Петро Іванович; член СПУ; головний інженер, ЗАТ "Соняшник"

194. Пономаренко Світлана Олександрівна; член СПУ; інженер, "Енергозбуд" Одеської залізниці

195. Мирончук Сергій Андрійович; член СПУ; головний спеціаліст, Шепетівська районна рада

196. Руденко Андрій Іванович; член СПУ; студент, Запорізький державний університет

197. Луговський Юрій Федорович; член СПУ; старший науковий співробітник, Інститут проблем матеріалознавства НАН України

198. Шуригін Сергій Федорович; член СПУ; пенсіонер

199. Перевізний Костянтин Григорович; член СПУ; черговий оперативний, ЦТЗК

200. Каленська Олена Степанівна; член СПУ; директор, ЗОШ № 2 І-ІІ ступеня

201. Чернега Олексій Леонідович; член СПУ; начальник виробничо-диспетчерського відділу, Спільне підприємство "Оданк"

202. Дивинський Юрій Сергійович; член СПУ; заст. голови правління, ВАТ "Приладобудівник"

203. Кузнєцов Валерій Олександрович; член СПУ; пенсіонер

204. Комарова Галина Сергіївна; член СПУ; пенсіонерка

205. Філімонов Геннадій Дмитрович; позапартійний; директор, ЗАТ "Севастопольський рибоконсервний завод"

206. Сташевська Ірина Микитівна; член СПУ; начальник фінансового відділу, ВАТ Чернігівський радіозавод "ЧеЗаРа"

207. Дорошенко Микола Олексійович; член СПУ; Безробітний

208. Злоказов Роман Володимирович; член СПУ; студент, ДНТУ

209. Пивоваров Микола Григорович; член СПУ; тимчасово не працює

210. Гомза Володимир Іовович; член СПУ; пенсіонер

211. Підгурський Микола Петрович; член СПУ; керівник фізичного виховання, Баранівське ПТУ №11

212. Білосевич Юрій Андрійович; член СПУ; заступник начальника охорони, ВАТ Фірма "Барва"

213. Курлов Валерій Ілліч; член СПУ; пенсіонер

214. Лук'яненко Любов Петрівна; член СПУ; лікар-гінеколог, міська лікарня № 8

215. Семенова Лариса Миколаївна; член СПУ; Тимчасово не працює

216. Івашко Микола Сергійович; член СПУ; голова профкому, профспілка підприємств Болгродського р-ну

217. Карпій Володимир Іванович; член СПУ; пенсіонер

218. Калиниченко Едуард Лукич; член СПУ; Тимчасово не працює

219. Бачуріна Наталя Юріївна; член СПУ; Тимчасово не працює

220. Ромащенко Віль Миколайович; член СПУ; Пенсіонер



powered by lun.ua