БАНКОВА ВИПУСКАЄ ПРОТИ СОЦІАЛІСТІВ ДВІЙНИКА МОРОЗА В КОМПАНІЇ З ЛАПІКУРОЮ

Середа, 23 січня 2002, 14:58
Виборчий список Всеукраїнської партії трудящих очолили глава Святошинської районної організації партії Олександр Мороз, керівник профспілок Луганської області Владислав Мельников, перший заступник глави партії Геннадій Бондаренко, голова Одеської обласної організації партії Віктор Казуніті, журналіст телеканалу УТ-1 Валерій Лапікура.

Глава партії Мирослав Якіпчук балотуватиметься за одномандатним округом.

Усього в списку за багатомандатним округом близько 50 кандидатів, у одномандатнх - 27.

У роботі 4-го з'їзду всеукраїнської партії трудящих взяв участь 241 делегат з 17 областей України.

Всеукраїнська партія трудящих створена в 1997 році і нараховує в своїх рядах понад 9,5 тис. осіб у всіх регіонах України, крім Полтавської і Кіровоградської областей.

Інтерфакс-Україна-Вибори

Всеукраїнська партія трудящих підписала протокол з блоком "Наша Україна" про підтримку коаліції Ющенка. Перед виборами в партії стався міні-розкол, було проведено два з'їзди. Один з них, на чолі з колишнім лідером партії Леонідом Вернигорою, ухвалив рішення саморозпустити партію і влитися в ряди Соцпартії (Вернигора отримав 19 місце в списку СПУ). Другий з'їзд переобрав лідера партії (ним став Мирослав Якіпчук) і вирішив йти на вибори самостійно, підписавши угоду про співпрацю з "Нашою Україною".

Всеукраїнська партія трудящих була створена на базі Федерації профспілок України. Голова профспілок Олександр Стоян - другий номер в списку блоку "Наша Україна".powered by lun.ua