Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

В півфіналі "Динамо" гратиме з "Сконто"

Середа, 23 січня 2002, 17:52
Київське "Динамо", отримавши в напруженому матчі перемогу з рахунком 3:2 над туркменським клубом "Ніса", вийшло до півфіналу Кубка Співдружності, де зустрінеться з латвійським "Сконто".

Про напруженість цього матчу для чемпіонів України, говорить хоча б той факт, що динамівцям навіть довелося відігруватися, а переможний для "Динамо" гол Андрій Гусин забив лише на 87-ій хвилині гри.

Відкрили ж рахунок підопічні Лобановського першими. Після навісу Хацкевича ударом головою замкнув передачу болгарин Пеєв. Ще один гол на рахунку Черната, який румун забив з пенальті, яке було призначено за фол проти Ідахора.

Варто відзначити і той факт, що в першому таймі динамівці нанесли по воротах суперинка 12 ударів, а їх суперники лише три, при чому двічі забили. Отже, реалізація залишається в динамівців одним з найслабкіших компонентів гри.

Свою наступну, півфінальну гру на турнір "Динамо" проведе 25 січня.

"Динамо" – "Ніса" – 3:2
Голи: Пеєв 9, Уразов 17 – з пенальті, Байрамов 35, Чернат 45 – з пенальті, Гусін 87
Склад "Динамо": Рева, Ващук, Боднар, Несмачний, Гавранчіч, Гусін, Пеєв, Кардаш, Хацкевич, Чернат, Ідахор. На заміну виходили Гіоане, Белькевич, Шацьких.