Четвер – останній день висунення кандидатів в нардепи

Четвер, 24 січня 2002, 13:13
24 січня о 24.00 завершується висування усіх кандидатів у народні депутати - як в одномандатних (мажоритарних) округах, так і за списками політичних партій та виборчих блоків.

Про це 22 січня нагадав голова Центральної виборчої комісії України Михайло Рябець. За його словами, відповідно до ч.4 ст.38 Закону України "Про вибори народних депутатів України" висування кандидатів у народні депутати завершується за 65 днів до дня виборів, тобто о 24.00 24 січня 2002 року.

За словами Рябця, документи про реєстрацію кандидатів у народні депутати політичні партії та блоки можуть подавати у ЦВК до 00.00 годин 29 січня, після цього впродовж 5 днів Центрвиборчком перевірятиме подану документацію і прийматиме рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації цих списків.

Голова ЦВК додав, що у разі самовисування кандидатом у народні депутати України громадянин України повинен подати не пізніше 24.00 24 січня 2002 року заяву до окружної виборчої комісії відповідного одномандатного виборчого округу про бажання балотуватися у цьому одномандатному виборчому окрузі.

23 січня Рябець уточнив, що терміни висування кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах та в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі є однаковими, і їхній термін збігає 24 січня о 24.00. Він пояснив, що саме до 24 січня мають відбутися з'їзди партій і блоків, на яких мають бути висунуті кандидати від них.

УНІАНpowered by lun.ua