ЯКБИ НЕ БРОНЬОВАНИЙ "МЕРСЕДЕС" ТА ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ, ТИМОШЕНКО ЗАГИНУЛА

Вівторок, 29 січня 2002, 15:19
Блок Юлії Тимошенко не може виключати, що аварія, в яку потрапила їх лідер, невипадкова. Про це заявив заступник голови "Батьківщини" Олександр Турчинов на прес-конференції у Києві.

"Якби машина Юлії Володимирівни не була броньованою, та якби не подушки безпеки, шансів вижити не було", - зазначив Турчинов. - "Це дуже сильний удар по нашій політичній силі, і не випадково, що він співпав з іншим ударом – Київський апеляційний суд цинічно, аморально, порушуючи і Конституцію і закони України, незважаючи на ситуацію, відмінив рішення Печерського суду, згідно з яким Юлія Володимирівна могла подорожувати країною".

Турчинов сказав, що лікарям "важко говорити про перспективи одужання раніше ніж через два тижні". Водночас він додав, що загрози життю лідера "БЮТи" не існує. І зазначив, що поки недостатньо матеріалів, щоб говорити про злий умисел якихось сил в організації цієї аварії.

Водій Тимошенко, як повідомили учасники прес-конференції, був досвідчений та поважав правила дорожнього руху. Він возив лідера "БЮТи" "протягом 5 або 10 років, весь час, скільки я пам'ятаю", - додав Турчинов. За його словами, інспектори ДАІ відразу після аварії заявили, що винним є водій "Жигулів", однак протягом години "свідчення змінилися".

За словами Турчинова, "влада може радіти від подій, які трапилися протягом цього дня". Лідер "Блоку Юлії Тимошенко" у вівторок збиралася поїхати з передвиборчим візитом на Донбас, додав Турчинов.

Зараз Тимошенко перебуває у клінічний лікарні "Феофанія", біля її палати встановлено приватну охорону. Питання про залучення до лікування спеціалістів не з цієї клініки, буде вирішуватися після приїзду у вівторок увечері мами Тимошенко до Києва з Дніпропетровська.

www.pravda.com.ua

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування