В австрійців найбільше нагород

Понеділок, 11 лютого 2002, 11:25
Виборовши в другий день змагань три медалі, одна з яких "золота" та дві "бронзові", австрійські олімпійці мають на своєму рахунку 5 медалей, і це поки що найкращий показник на Олімпіаді. Всього в неділю 10 лютого було розіграно п'ять комплектів нагород. І знову ж таки українці виступали в ролі статистів.

Так перший комплект нагород було розіграно у жінок в бігу на ковзанах (дистанція 3 000 м), де переможцем стала німкеня Клаудія Пехштайн, на другому місці голландка Ренате Греневольд і на третьому канадка Сінді Классен. Всі три призери покращували світовий рекорд.

Стосовно українців, то з п'яти фінальних видів програми, українці змагалися лише в трьох. В фіналі бігу на ковзанах у жінок українка Олена Мягких фінішувала на передостанньому 31 місці. В швидкісному спуску у чоловіків Микола Скрябін був лише 50-им, а в стрибках з трампліна К-90, українець Володимир Гливка не пройшов навіть кваліфікацію.

Попри все, вже в понеділок українські спортсмени реально повинні поборотися за нагороди, і саме в біатлоні у жінок в індивідуальній гонці на 15 км, сподіваємося на Олену Зубрилову, а також Олену Петрову.

Відбудуться сьогодні змагання у восьми видах спорту: ковзани, сани, хокей, гірські лижі, керлінг, сноуборд, біатлон, фігурне катання та будуть розіграні п'ять комплектів нагород. Окрім того, сьогодні вирішується в матчі з швейцарцями і подальша доля хокейної збірної України, якій для того щоб продовжити боротьбу за перше місце в своїй групі потрібно перемагати хокеїстів з країни сиру та банків.