25.06

Банківський форум

КОП поправiшає. Але спочатку вони за 1,5 місяці наберуть рейтинг 10%

Понеділок, 11 лютого 2002, 18:12
Всеукраїнське турне лiдера виборчого об'єднання "Команда озимого поколiння" Валерiя Хорошковського розпочалося iз Захiдної України. Перебуваючи у Львовi, лiдер КОПiв зробив кiлька смiливих заяв щодо майбутнього свого блоку.

Ще раз повторивши фрази про необхiднiсть змiни правлячої "старої" верхiвки країни на "молоду", головний "КозОПас" повiдомив про неабиякi амбiцiї свого блоку. Вiн вiрить у непогрiшимiсть своїх iдей i їхню привабливiсть для пересiчного виборця.

При цьому Хорошковського не лякають теперiшнi вельми невисокi рейтинги очолюваного ним об'єднання. За пiвтора мiсяцi, що залишилися до виборiв, КОП планує заручитися пiдтримкою, як мiнiмум, 10 вiдсоткiв українцiв i створити у новому парламентi повноцiнну фракцiю.

Насамперед, Хорошковський сподiвається на пiдтримку молодого поколiння усiх регiонiв нашої держави, а також тих виборцiв, якi нинi ще не визначилися зi своїми уподобаннями. Якщо ж КОП пройде до Верховної Ради нового скликання, то там, за словами лiдера блоку, вiн буде спiвпрацювати, в основному, з правими та
правоцентристськими полiтичними силами.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: