У Зубрилової збився приціл

Вівторок, 12 лютого 2002, 00:14
Українcька біатлоністка Олена Зубрилова, припустившись двох промахів на першому вогневому рубежі, в індивідуальній гонці на 15 км, втратили шанс поборотися за медалі. Варто відзначити, що саме ця дистанція вважалася "коронкою" Олени.

Надалі Олена схибила ще один раз і в результаті посіла лише 34-те місце. Кращою ж серед українок на цій дистанції стала Олена Петрова, яка фінішувала на 24-му місці.

Олімпійською чемпіонкою стала німкеня Андреа Хенкель, норвежці Пуаре дісталося срібло, а бронза в досвідченої шведки Магдалени Форсберг, яка вперше виборола медаль на Олімпіаді.

У чоловіків також розігрувався комплект нагород в індивідуальній гонці на 20 км, і чемпіоном Олімпійських ігор нового тисячоліття став норвежець Оле-Ейнар Бьорндален. Срібло дісталося німцю Франку Люку, а бронза росіянину Віктору Майгурову. Кращим з українців став В'ячеслав Деркач, який допустивши один промах, до речі як і бронзовий призер, посів 23 місце. Відразу за ним фінішував його співвітчизник Руслан Лисенко.

Окрім того ще в одному виді програми сьогоднішнього дня -йдеться про кваліфікаційні старти ковзанярів - змагався українець, і результат показав не найкращий. Переможцем же у кваліфікації серед ковзанярів-чоловіків на дистанції 500 метрів став американець Кейсі Фітцрендольф,, який до того ж встановив новий олімпійський рекорд. Українець Андрій Фомін посів лише 27-ме місце.

Також в понеділок 11 лютого визначилися володарі нагород серед чоловіків в сноуборді (Хаф-пайп), де весь п'єдестал пошани дістався американським спортсменам. Олімпійським чемпіоном став Росс Пауерс, а його співвітчизники Денні Касс та Джаррет Томас вибороли срібло та бронзу відповідно. Після такого успіху збірна США в загальному заліку зрівнялася за нагородами з німецькою командою, у них шість нагород, по дві золоті, три бронзові та одна срібна.

Другу золоту нагороду для своєї збірної виборов і італієць Армін Цоггелер, який переміг в змаганні санночників-одиночників. Срібло дісталося триразову олімпійському чемпіону Георгу Хаклю з Німеччини, який став олімпійським рекордсменом, здобувши п'ять медалей в одному виді спорту такого результату ще не досягав жоден спортсмен.