ВСУПЕРЕЧ "ПРОПОЗИЦІЯМ" КУЧМИ, ОМЕЛЬЧЕНКО І ДАЛІ ВИКОНУЄ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ

Вівторок, 12 лютого 2002, 12:59
Олександр Омельченко продовжує з 9 лютого 2002 року виконувати обов`язки голови Київської міської державної адміністрації. Про це йдеться у розпорядженні Омельченка від 12 лютого.

Як підкреслюється в документі, "у зв'язку з відсутністю погодження Адміністрацією Президента України мого звернення щодо неоплачуваної відпустки на час проведення передвиборчої агітації відповідно до статті 58 Закону України "Про вибори народних депутатів України" як кандидату в народні депутати України, зареєстрованому у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, продовжую з 9 лютого 2002 року виконувати обов'язки голови Київської міської державної адміністрації".

За словами Омельченка, до такого кроку його спонукали, перш за все, обставини, коли з боку уряду без його відома було зроблено спробу призначити виконуючим обов'язки голови Київської міськдержадміністрації одного із заступників - Ігоря Шовкуна.

В свою чергу Леонід Кучма у Ханти-Мансійську сказав, що Омельченко повинен виконувати рішення Президента.

Разом з тим, сьогодні до ЦВК надійшов пакет документів до міської територіальної виборчої комісії на реєстрацію Омельченка кандидатом на посаду Київського міського голови на виборах 2002 року.

У міській комісії повідомили, що на цю посаду претендують зараз вісім осіб, трьох з яких уже зареєстровано. Це Вадим Гладчук, Андрій Тараненко і В'ячеслав Петров-Козьмін.

За інформацією міської виборчої комісії, реєстрація Омельченка та кількох інших кандидатів, зокрема, одного з лідерів партії "Яблуко" Віктора Чайки відбудеться у четвер, 14 лютого.

UNIAN

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...