Несподіванок не сталося, українці знову без нагорд

Вівторок, 12 лютого 2002, 23:53
І в четвертий день змагань Олімпіади скарбничка збірної України на олімпійських Іграх в Солт-Лейк-Сіті залишалася порожньою. Хоча реально на нагороди в у змаганнях, які відбувались у вівторок, ніхто не розрахував. Хоча, наприклад, приємну несподіванку для своєї країни подарували естонці, які в лижній гонці здобули дві медалі.

Так, Олімпійським чемпіоном став Андрус Веєрпалу, а його співвітчизник Яак Мяє виборов бронзу, ось вам і маленька країна. Єдиний представник України в цьому виді спорту у чоловіків Лейб’юк Роман фінішував на 32-му місці.

В лижній гонці у жінок на 10 км також розігрувався комплект нагород. Тут знову не пощастило росіянам, які залишилися з сріблом та бронзою, а чемпіонкою стала норвежка Бенте Скарі. З українок знову кращою була Ірина Тереля, яка посіла 13-місце.

Ще в одному виді, де виступали українці - фіналі бігу на ковзанах на 500 метрів-результат нашого співвітчизника більш ніж скромний, Андрій Фомін фінішував лише 29-им. А чемпіоном став американець Кейсі Фіцрендольф.

Також визначилися володарі нагород в жінок в швидкісному спуску, де олімпійською чемпіонкою стала француженка Кароль Монтільє, та у чоловіків у фрістайлі, де на найвищу сходинку п’єдестала пошани піднявся Ян Лахтела.

Після чотирьох днів Олімпіади лідерство утримують господарі, на рахунку яких 9 нагород (3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові), на другому місці норвежці, в яких 6 медалей (3 золоті та 3 срібні), на третьому німці – також 6 нагород (2 золоті, 3 срібні та одна бронзова).