КУЧМА ЩЕ РАЗ НАПОЛЯГАЄ НА ВІДПОЧИНКУ ДЛЯ ОМЕЛЬЧЕНКА

Середа, 13 лютого 2002, 18:51
Президент Кучма підтверджує свій намір відправити главу Київської міської держадміністрації Олександра Омельченка у відпустку на час виборів.

"Він (Омельченко) підписав заяву, я - підписав указ, а указ треба виконувати", - заявив Кучма в середу в інтерв'ю журналістам в Новому Уренгої (Ямало-Ненецький автономний округ Росії).

"Іншого не буде", - додав президент.

Він підкреслив, що збирається в середу розібратися в ситуації, що склалася навколо посади голови Київміськадміністрації. "Приїду - розберуся", - заявив Кучма.

Як раніше повідомлялося, президент України своїм указом тимчасово звільнив Омельченка від виконання ним обов'язків глави Київміськдержадміністрації. Текст документа розміщено на офіційному сайті Верховної Ради України.

"Олександр Омельченко звільнений від виконання обов'язків глави Київської міськадміністрації на період проведення передвиборчої агітації на виборах народних депутатів України", - говориться в указі. Другим пунктом указу виконання обов'язків глави Київської міської держадміністрації на цей період (агітація завершується 29 березня) покладено на заступника глави міськадміністрації Ігоря Шовкуна.

Указ прийнятий в зв'язку з реєстрацією Омельченка кандидатом в народні депутати України, вибори яких призначені на 31 березня 2002 року, і з урахуванням поданої ним заяви".

Омельченко не погодився з призначенням Шовкуна, а також заявив, що буде виконувати свої обов'язки до особистої зустрічі з Кучмою.

За останніми повідомленнями, Омельченко поїхав зустрічати президента до аеропорту "Бориспіль". Вийшовши з літака, Кучма попрямував до Кінаха, поговорив з ним. Омельченко участі в бесіді не брав.

Інтерфакс-Україна-Вибориpowered by lun.ua