Черговий провал в біатлоні

Середа, 13 лютого 2002, 23:42
Після закінчення змагань у біатлоністів, можна поставити під сумнів загальний оптимізм українців стосовно нагород в біатлоні. Так в спринті на 7,5 км у жінок кращою з українок стала Тетяна Водоп’янова(31), а лідер збірної Олени Зубрилова лише 59-тою.

Після п’ятого дня змагань на Олімпіаді шанси українців хоча б на одну медаль не виглядають вже реальними, хоча б тому, що в наступній гонці переслідування у жінок та ж Зубрилова стартуватиме з відставанням від лідерів майже у чотири хвилини, а це вже не так і мало. До того ж відзначимо і той факт, що біатлон керівниками Держомспорту та НОК України розглядався як найбільш "медальний" вид спорту.

Олімпійською чемпіонкою в спринті у жінок стала німкеня Катя Вільгельм, її співвітчизниця Уші Дізль виборола срібло, шведка Магдалена Форсберг знову піднялася на третю сходинку п’єдестала.

У чоловіків в спринті дворазовим чемпіоном Ігор в Солт-Лейк-Сіті став норвежець Бйорндален, німець Фішер здобув срібло, а бронза дісталася австрійцю Пернеру. Українські біатлоністи вже традиційно для цієї Олімпіади за межами першої тридцятки, кращий результат у В’ячеслава Деркача - 36-ий.

Щасливим цей день став для швейцарця Сімонна Аммана, який в стрибках з трампліна (К-120) виборов вже другу золоту нагороду на цій Олімпіаді. Друге місце посів поляк Малиш, фінн Хаутамякі – бронзовий призер. Ще одна нагорода чергового дня Олімпіади розігрувалося в гірськолижному спорті у чоловіків в комбінації. І другу золоту нагороду для Норвегії виборов Андре Омодт, срібними призером став також норвежець К'юс, і бронза на рахунку австрійця Райха. Українець Микола Скрябін лише 27-ий.

Отже, кращим досягненням українців на зимовій Олімпіаді в Сол-Лейк-Сіті є поки що 10 місце Ірини Терелі в лижних гонках. Відверто не вражає...

Серед країн за кількістю нагород лідирують: 1.Норвегія – 7 (4-золотих та 3-срібних), 2. Німеччина – 9 (3-золотих, 5-срібних та одна бронзова), 3. США – 9 (3-золотих, 4-срібних, 2-бронзи)