25.06

Банківський форум

Мороз пропонує Потебеньку особисту зустріч в суді

Четвер, 14 лютого 2002, 14:17
Шевченківський місцевий суд Києва в четвер переніс на 5 березня розгляд позову лідера Соціалістичної партії України Олександра Морозу до генерального прокурора Михайла Потебенька про захист честі, гідності та ділової репутації, постановивши залучити як співвідповідача Генеральну прокуратуру.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі СПУ, Мороз висловив бажання особисто взяти участь в наступному засіданні і пропонує Потебенько зробити те ж саме.

"У генпрокурора є можливість засвідчити свою повагу до закону і суду", - зазначив лідер соціалістів.

У позовній заяві Мороз указав на те, що в листі до голови Верховної Ради Івана Плюща 15 лютого 2001 року Потебенько наводить не відповідаючі дійсності факти. Зокрема, в листі вказується: "Як відомо, в свій час депутат Мороз в сесійному залі досить активно захищав Лазаренко, переконуючи народних депутатів в його непричетності до злочину".

Мороз підкреслює, що це "неправдиві, надумані відомості". Неправдивою лідер СПУ називає також інформацію, наведену в листі, про те, що нібито він особисто виявляв особливу зацікавленість в організації пікетування місця відпочинку генпрокурора в період відпустки, а також зазначає, що жодного відношення до цього пікетування не мав, "не кажучи вже про вияв особистої активності".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування