Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

ОМЕЛЬЧЕНКО ГОВОРИТЬ, ЩО ПЕРЕКОНАВ КУЧМУ

П'ятниця, 15 лютого 2002, 17:50
Київський міський голова Олександр Омельченко вважає, що переконав президента у доцільності його роботи на посаді голови Київської міської державної адміністрації під час передвиборчої кампанії.

"Враховуючи ситуацію, не ускладнюючи її на короткий період, і Литвин, і президент Леонід Данилович Кучма вважають моє обгрунтування доцільним і переконливим", - заявив Омельченко у п'ятницю ввечері після зустрічі з Кучмою, в якій також брав участь глава адміністрації президента.

За словами Омельченка, він передав президенту листа з проханням призупинити дію указу, який передбачає його відпустку з посади голови міської держадміністрації на час передвиборчої кампанії.

"Я іду на роботу", - відповів Омельченко на питання журналістів, чи збирається він у відпустку. Мер додав, що в його руках зосереджена вся повнота представницької і виконавчої влади в місті.

Водночас він не дав прямої відповіді на питання, чи буде Ігор Шовкун виконуючим обов'язки голови Київської міської державної адміністрації. "Це вже інша справа, ким він буде", - сказав Омельченко.

Омельченку було призначено на 16 годину, однак робочий графік президента змістився через візит до України делегації Національного інституту демократії США на чолі з Мадлен Олбрайт. Майже годину мер просидів у приймальні Кучми, очікуючи закінчення зустрічі президента з екс-держсекретарем США, в якій також взяли участь чинний та колишній посли Америки Уільям Грін Міллер і Карлос Паскуаль.

УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування