Вище голови не стрибнули

Субота, 16 лютого 2002, 08:17
В сьомий день змагань на олімпійських Іграх в Солт-Лейк-Сіті було розіграно чотири комплекти нагород. Найкращий результат українських олімпійців - 11-те місце в змаганні чоловічих двійок в санях, продемонстрував дует Олег Андрєєв/Данило Панченко.

Чемпіонами в цьому виді спорту стали німецькі саночники Ляйтнер/Реш. Срібло та бронза дісталися американським спортсменам.

Свою довгоочікувану перемогу в лижних гонках отримали і росіяни. Так, в гонці Гундерсена, у жінок, триразовою олімпійською чемпіонкою стала Ольга Данилова, її колега по збірній Лариса Лазутіна виборла срібло, а на третю сходинку п’єдестала пошани піднялася канадка Беркі Скотт. Найкращий результат серед українок продемонструвала Ірина Тереля, яка фінішувала на 12-му місці.

Ще два комплекти нагород розігрувалися в сноуборді у жінок та чоловіків. Олімпійським чемпіоном у чоловіків став швейцарець Філіпп Шох, а у жінок золото виборола Ізабелль Блан з Франції.
Окрім того, розпочалися змагання в фігурному катанні серед танцювальних пар, і кращий результат українців після обов’язкової програми показали Олена Грушина та Руслан Гончаров, якій йдуть десятими. Також варто відзначити, що в суботу ще один день сподівань українців на нагороди, і знову в біатлоні. Саме 16-лютого ввечері стартує гонка переслідування у жінок та чоловіків.

Після сьомого дня першу сходину за медалями посідає Німеччина на рахунку якої 16 нагород (5-золотих, 7-срібних та 4- бронзових), другими йдуть норвежці –10 (5-золотих, 5-срібних), та треті американці 14 (3-золотих, 6 –срібних, 5-бронзових).

Лижі. Жінки. Фінал. Гонка Гундерсена. 5+5 км.