Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

КУЧМА В РОЛІ ПАРТІЙНОГО ВОЖДЯ НАГАДУЄ ЮЩЕНКУ ДОБУ СРСР

Субота, 16 лютого 2002, 14:11
Президент є гарантом Конституції, фігурою номер один і повинен консолідувати все суспільство, бути лідером нації, а не очолювати ту чи іншу політичну силу, заявив лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко 16 лютого на прес-конференції в Кіровограді.

На думку Ющенка, президент має бути фігурою позапартійною. "Уявіть собі, - зауважив він, - якщо президент очолить якусь партію, його заступником буде генпрокурор, а заступником з ідеології - голова СБУ. Це буде нагадувати попередній режим".

Коментуючи заяву глави адміністрації президента Володимира Литвина про те, що Леонід Кучма дав згоду очолити партію, яка буде створена на базі блоку "За єдину Україну", Ющенко зазначив, що "це пікантна тема". Але він "не чув цієї інформації безпосередньо з вуст президента, а лише від Володимира Литвина".

"Наскільки мені відомо, - передає прес-служба "Нашої України" слова лідера, - раніше позиція президента полягала в тому, що сьогодні треба думати про консолідацію суспільства".

За словами Ющенка, "сьогодні треба експлуатувати формулу, яка об'єднує, а не роз'єднує". Такі заяви, зазначив Ющенко, "можуть деструктивно вплинути на хід виборів".

Щодо останніх подій навколо київського міського голови, то, за словами Ющенка, Олександр Омельченко "пішов у велику політику, яка потребує жертв". "Це його вибір і його право", - зазначив лідер "Нашої України".

Читайте також:

Кучма - вождь "єди"

Кучма на чолі "За єдУ" - кульмінація десятиріччя

ЛИТВИН НЕ ШУТКУВАВ, КОЛИ ОБІЦЯВ ПОСТАВИТИ КУЧМУ НА ЧОЛІ ПАРТІЇ "ЗА ЄДУ!"

КУЧМА ГОТОВИЙ ОЧОЛИТИ ПАРТІЮ "ЗА ЄДИНУ УКРАЇНУ"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування