25.06

Банківський форум

Омельченко рішення Кучми схвалив, а Шовкуна... відкликав з відпустки

Вівторок, 19 лютого 2002, 11:36
Київський міський голова, глава КМДА Олександр Омельченко називає логічним і закономірним скасування Президентом України Леонідом Кучмою указу від 11 лютого 2002 року щодо тимчасового звільнення Омельченка з посади голови Київської міськдержадміністрації на період виборчої кампанії та призначення Ігоря Шовкуна виконуючим обов'язки голови КМДА. Про це Омельченко заявив сьогодні перед початком семінару "Управлінська діяльність органів освіти в сучасних умовах".

Щодо Шовкуна, Омельченко повідомив, що розпорядженням по КМДА його відкликано з відпустки, в якій він знаходився весь минулий тиждень. "Він має приступити до роботи як заступник голови КМДА", - сказав Омельченко.

На думку Київського міського голови, Шовкун, який балотується кандидатом у народні депутати за списком блоку "Демократична партія України - партія "Демократичний союз", своєю передвиборчою агітацією зможе займатись у вихідні - суботу та неділю.

Омельченко, який є головою політичного блоку "Єдність", написав заяву про відпустку з 11 лютого до дня завершення виборів. Своїм розпорядженням по КМДА на час відпустки він поклав виконання обов'язків Київського міського голови на заступника Київського міського голови - секретаря Київради Володимир Ялового, а обов'язки голови Київської міської державної адміністрації - на заступника голови КМДА Михайла Голицю.

Але 11 лютого Президент України Кучма підписав Указ, яким в.о. голови КМДА призначив іншого заступника Омельченка - Ігоря Шовкуна. Того ж дня Омельченко повідомив, що відкликає з Адміністрації Президента свою заяву про відпустку, пояснивши, що до такого кроку його спонукають обставини, коли було зроблено спробу без його відома призначити Шовкуна виконуючим обов'язки голови Київської міськдержадміністрації.

15 лютого відбулась зустріч Омельченка та Кучми. Після неї Омельченко заявив, що не йде у відпустку і залишається на посаді голови Київської міськдержадміністрації. Омельченко зазначив, що Президент і глава його адміністрації Володимир Литвин погодилися з обгрунтуванням про недоцільність відпустки.

18 лютого пізно ввечері Кучма підписав Указ, яким відмінив свій Указ від 11 лютого 2002 року щодо тимчасового звільнення Омельченка з посади голови Київської міськдержадміністрації на період виборчої кампанії.

UNIAN

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування