25.06

Банківський форум

МВС активно протидіє Ющенку. "Наша Україна" реагує

Вівторок, 19 лютого 2002, 13:29
У засобах масової інформації з'явилася інформація про те, що минулого тижня у Міністерстві внутрішніх справ відбулася апаратна нарада, на якій обговорювалися методи протидії активній діяльності блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" в регіонах, особливо у зв'язку з проведенням виборчого туру.

Зокрема, йшлося про перешкоди пересуванню транспорту з агітпродукцією, нищення агітаційних матеріалів, затримку активістів, які її поширюють, купівлю інформаторів у штабах усіх рівнів, спрямування податкових служб та інших контролюючих органів на підприємців, котрі підтримують блок. Заплановано також виготовити наклейки низької якості з символікою блоку для масового розклеювання їх на приватних автомобілях та в невстановлених для агітації місцях.

У зв'язку з поширенням цієї інформації прес-служба блоку заявляє таке.

Перешкоди, з якими Ющенко та інші учасники туру зіткнулися в регіонах, чиняться з метою обмеження виборців у спілкуванні з лідером та активістами блоку, дискредитації "Нашої України" та впливу на результати виборів.

За останній тиждень були зафіксовані, зокрема, такі порушення виборчого законодавства:
- обласні державні теле- й радіокомпанії відмовляють В.Ющенку в ефірі на комерційних засадах;
- знищуються агітаційні матеріали "Нашої України";
- облдержадміністрації чинять тиск на працівників, відповідальних за надання приміщень для проведення зустрічей з виборцями, з метою зірвати ці зустрічі;
- працівники правоохоронних органів затримують активістів, що розповсюджують агітаційні матеріали блоку;
- на плакатах "Нашої України" заклеюють емблему блоку смужками з написом "За єдину Україну!";
- облдержадміністрації поширюють через свої підрозділи спотворену інформацію про враження виборців від зустрічей з В.Ющенком.

Усе це підтверджує, що в країні справді розгорнулася спланована антиющенківська кампанія, яка має своїх організаторів та виконавців. З метою впливу на результати виборів використовуються адміністративні важелі тиску на людей, незаконні методи маніпулювання громадською думкою, чорні піар-технології.

Блок нагадує держслужбовцям усіх рівнів, працівникам правоохоронних органів про необхідність суворо дотримуватися Конституції України та виборчого законодавства, виконувати службові обов’язки, як того вимагає закон.

Факти порушення виборчого законодавства не залишаться поза увагою блоку. Їх належно розглянуть як у ході виборчої кампанії, так і за її результатами, й дії винуватців будуть оцінені відповідно до закону.

Блок "Наша Україна" йде на вибори, щоб будувати правову демократичну державу, в якій не буде місця зловживанням, корупції та іншим протиправним діям чиновників. Ми докладемо всіх зусиль, аби державні службовці поважали права громадян і виконували Конституцію.

Українське суспільство відчує це вже після 31 березня.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування