З біатлоном все зрозуміло

Четвер, 21 лютого 2002, 09:53
Естафетою чоловіків 4x7,5 км завершився олімпійський турнір в біатлоні, який приніс українцям лише розчарування та втрачені сподівання на нагороди. В останній гонці, чоловіча збірна України фінішувала на сьомому місці, і це кращий результат "стріляючих лижників" в Солт-Лейк-Сіті.

Олімпійськими чемпіонами стали норвежці, "срібло" в німців та "бронза" в французів. Єдиним позитивним моментом для чоловічої збірної України може стати той факт, що на фініші наші біатлоністи випередили сильну білоруську команду, але це лише ложка меду в діжці дьогтю. Нагадаємо, що в індивідуальних гонках, найкращий результат в Олени Петрової – 24-те місце, та у В'ячеслава Деркача – 23-тє.

Також у дванадцятий день Олімпіади розігрувалося ще п'ять комплектів нагород, і вже традиційно українські спортсмени в жодному з видів програми не змогли поборотися хоча б за місце в десятці. Так, в гірськолижному спорті українка Юлія Сипаренко посіла 30-те місце. Дворазовою ж чемпіонкою Ігор стала хорватка Яніца Костеліч. А в фіналі бігу на ковзанах Олена Мягких фінішувала на передостанньому 38-му місці. На першу сходинку в цьому виді спорту піднялася німкеня Анні Фрізінгер. Не обійшлося в цей день і без дискваліфікації, а саме в змаганні в шорт-треку у чоловіків, у корейця Кім Дон Суна, який фінішував першим в фіналі бігу на 1500м, відібрали "золото" і віддали американцю Антону Оно. Причина такого рішення, буцімто азіат на останньому віражі перейшов траєкторію спортсмена з США.

В неофіційному командному заліку продовжують лідирувати норвежці – 18 медалей (6-золотих, 10-срібних та 2-бронзових), другі німці – 31 (9-золотих, 15-срібних та 7-бронзових) та треті американці – 26 (9-золотих, 9-срібних, 8-бронзових).

Шорт-трек. Чоловіки. Фінал. 1500 м.
1. Аполо Антон Оно (США)
2. Цзяцзюнь Лі (Китай)
3. Марк Ганьон (Канада)

Шорт-трек. Жінки. Фінал. Естафета 3000 м.